Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehet önbizalmat...

Hogyan lehet önbizalmat "növeszteni"?

Figyelt kérdés

Nagyon függök a barátom figyelmétől és állandóan ok nélkül féltékenykedek és hisztizek, mert mindig kitalálok valamit és bepánikoltatom saját magamat.

Ez tudom, hogy amiatt van, mert nem vagyok elégedett a külsőmmel. Teszek is azért, hogy ez változzon, de sok idő, mire lefogyok és hiába indult el ez a folyamat, attól még egyelőre nem lett önbizalmam.

Szegény barátom türelmes velem és támogat, de minden nap kiakasztom és nem szeretném elveszteni.

Mit tehetnék még azért, hogy több önbizalmam legyen és ne féltékenykedjek azon kívül, amit most is éppen csinálok, hogy magammal elégedettebb legyek?


2016. jún. 20. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Fontos megjegyezni ,hogy az önbizalmat csak te adhatod meg magadnak és csak te veheted el magadtól ezért ÖN bizalom.A leírtak alapján arra a következtetésre jutottam , hogy a párod nagy segítségedre lehet abban a folyamatban , hogy elhidd magadról ,hogy te egy értékesés szerethető ember vagy. Jó lenne erről a témáról a pároddal is beszélni és megmagyarázni neki , hogy ezért szoktál kiakadni. Kérd meg őt ,hogy mondja el hogy mit szeret benned és hogy mi fogta őt meg mikor először találkoztatók. Remélem tudtam segíteni!
2016. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!