Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bocs, ha nagyon hosszú lenne,...

Bocs, ha nagyon hosszú lenne, de ki kell magamból adni a baánatom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziaszttok! 12 éves lány vagyok, 2 báttyal. Egyikük 23, másikuk 22 éves... Nagyon szeretem barátnőjét a 22 évesnek, közelállnuk egymáshoz, és ugyan sokszor lekezelő velem a tesóm, ez csak amolyan testvéri "szeretet"...

Ez a lány, aki a világon az egyik legfontosabb ember a számomra, elment dolgozni egy hajóra. Ha az út után is együtt maradnak, akkor min. 7 hónap múlva látom, ha szakítanak (mert a lány 25, és a tesóm fiatal, nem akarja elvenni ezt tőle, ilyen jószívű:()

nem tudom hogy vészeljem át ezt a 7 hónapot... ANNYIRA SZERETEM! Ti mit gondoltok? mit tehetnék? :/ (bocs a helyesírásért...)


2010. ápr. 13. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

keress egy barátot,valakit ahelyett a csaj helyet. Meg az h "annyira szeretem" az félreérthető...de nem ide tartozik.

Keress valakit akivel megoszthatod a dolgaid,bár 12 évesen nem nagyon tudom elképzelni9,hogy mi lehet...

a lényeg: ha barát kell,akkor SZEREZZ!

2010. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi h ilyenekkel foglalkozol...

Miért te még sosem mondtad ezt tesódnak/szüleidnek? mind1

Szal ez egy baráttal nem nagyon elintézhető, sok barátom van... de nekem Ő kell... :(:(

2010. ápr. 13. 15:31
 3/8 A kérdező kommentje:
és kösz a komit
2010. ápr. 13. 15:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Sokaknál az a probléma,hogy gyűlölik egymást,velünk is ez van,szóval most irigyellek.Azt tudom tanácsolni,ne álomvilágban élj,hanem a jelenben,és foglald el magad,keress magadnak új hobbyt,szervezz több programot a barátaiddal.Próbálj meg új kapcsolatokat,barátságokat kialakítania a korodbeliekkel.Meglátod,lesz köztük olyan,akit a legjobb barátnődnek tekinthetsz,és újra helyre áll a lelki békéd!Viszont akkor akarnod kell,hogy jobb legyen Neked,és törekedned kell az új kapcsolatokra.
2010. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem kösz...
2010. ápr. 13. 17:46
 6/8 anonim ***** válasza:
szijja réka
2010. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 12 éves lány vagyok. Nekem apukám barátnője ilyen, eleinte fura volt megszokni, de most már el sem tudnám képzelni nélküle az életem. Ő tavaly ment ki Franciaországba hajón dolgozni 6 hónapra. Ebből 5-öt töltött ott, mert olyan rossz volt, h fölmondott. Nagyon fura volt, h nem volt itt, de túl lehetett élni. Te is biztos ki bírod nélküle csak még nem tudod elképzelni.
2010. ápr. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást, hála égnek vannak eberek akik úgyanígy éreznek mint én...

VIVI NYUGODJ EL...

2010. ápr. 14. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!