Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan érjem el hogy elfogadja...

Hogyan érjem el hogy elfogadjanak engem az emberek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem ki vagyok taszítva, és nem vagyok elég jó sehova. Nem felelek meg magamnak, és másoknak sem. Nem szeretem azt aki vagyok. A külsőmet, a belsőmet... Ez valami pszichés zavar? Nem bírom elfogadni magam, de szeretném ha mások elfogadnának.

14/L



2016. júl. 2. 00:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A jó kérdés az hogy hogyan érd el hogy te megszeresd saját magad ;) ha van kedved írj privibe bővebben kifejtve,szivesen segítek :)
2016. júl. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ne erőltesd. Azt érd el, hogy magadat megszeresd. Ha szereted és elfogadod magad akkor már többen odafigyelnek rád. Lehet, hogy azért nem kedvelnek mert szép vagy, okos vagy, vicces vagy, stb... Ami nekik nem tetszik.

A LÉNYEG: Fogadd el magad és tegyél érte meg mindent

2016. júl. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2 16/L. Drukkolok neked csajszi!
2016. júl. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#2


Nekem nem úgy tűnik, hogy a kérdező egy okos, rendes, vicces személyiség. Inkább pont ellenkezőleg.

2016. júl. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

14 vagy. Normális szerintem,ha így érzel. Emlékszem annak idején én is ugyanilyen helyzetben voltam. Idővel elmúlik.

Az előző emberek egyébként jól mondták a lényeg, hogy magaddal rendben legyél.:)

2016. júl. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dehát nincs rendben magával. Egy rosszindulatú szemét lány. Nyilván azért utálja magát. És ez teljesen korrekt.
2016. júl. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocsánat, visszavonom amit mondtam.


A kérdező biztos egy nagyon rendes, aranyos lány, aki mindenkivel kedvesé s végtelenségig jószívű. Ez esetben viszont nem kell utálnod magad, inkább szeresd, hogy te ilyen aranyos és rendes vagy.


Ha viszont tényleg gonosz vagy és rosszindulatú, akkor meg is érdemled, hogy utáld magad.

2016. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Légy önmagad és aki szeret az elfogad úgy ahogy vagy. Sosem szabad megváltozni mások miatt. Akinek meg nem tetszik azt le kell szarni.
2016. júl. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mióta érzed ezt?

Miből gondolod, hogy nem szeretnek?

Mivel bántanak?

2016. júl. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Másoknak ne akarjál megfelelni,légy önmagad,a többi nem számít!
2016. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!