Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek lemondani a diétámról...

Félek lemondani a diétámról szociális okok miatt, segitenétek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és ma rájöttem, hogy nem kéne diétáznom. Előszőr is mindig hülyeségnek tartottam, csak már az én agyamat is kimosták és elhittem, hogy valólyában ér valamit. Másodjára, na itt jön a fontos rész : előszőr is megkéne oldjam az életem problémáit. Nincs hobbim, kéne több barát, több önismeret, és úgy érzem, hogy ezeket kellene erősiteni, mert ezek sokkal fontosabbak, mint a fogyás....az a baj, hogy lesz egy osztálykirándulás és fittnek terveztem magam, mármint amikor megyünk. De ha lemondok a diétámról akkor viszlát jó test. Akkor most mit tegyek ? Mindenki undorodni fog tőlem , ha kövér vagyok ( kül 160 cm és 60 kiló pontosabban ), tehát mit kéne tegyek ?
2010. ápr. 14. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Mozogj többet! 160/60 az átlagos szerintem a mai lányok között.
2010. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát nem tudom szerintem nem fontos, meg az se biztos, hogy azt mondogatják, hogy undorítónak találnak, nem kell bemesélni ilyeneket Magadnak, meg ha mégis nem kell törődni vele, gondolkozz inkább azon mi a célod az életben sokkal jobb amúgy egy esti sétálás is segít, napi három étkezés és kész nem tudom minek ebből olyan nagy ügyet csinálni viszont nehéz hozzá szokni a napi háromhoz mert az ember éhes lesz de ha a diétát bírtad akarattal akkor ahhoz is meg lesz az akarat erőd semmi nassolás:) sok sikert remélem azért segített:) ha nem akkor csak jó tanács volt
2010. ápr. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!