Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valami nem stimmel velem. Nem...

Valami nem stimmel velem. Nem tudok rájönni, hogy mi lehet a baj velem. Szeretném kérni a véleményeteket. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy mindig mindenben a rosszat látom? Miért vagyok ennyire pesszimista? Olyan ember vagyok, aki nem szeret egyedül lenni, aki igyekszik mindig valakivel lenni, és szórakozni. Amikor egyedül vagyok a házban, akkor többnyire rossz a kedvem, és valamikor a sírás kerülget. Nem bírom a bezártságot. Arra is gondoltam már hogy ez depresszió. Nem mindig van ez, csak olykor olykor, de amikor előjön, akkor nehezen megy át rajtam. Többet is tudnék írni még, de egyelőre ennyire lennék kíváncsi:)

2016. júl. 3. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

azért mert nem vagy hajlandó optimistának lenni.

minden a fejben dől el.

tudatosan meg lehet változtatni a gondolkodásmódot, te erre nem vagy képes.

az meg, hogy a magány meg a bezártság rossz hatással van rád - szerinted? vagy csak különlegesnek szeretnéd érezni magad?

2016. júl. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon pesszimista vagyok az utóbbi időben sajnos :S jobb ha nem folytatod ezt a gondolkodás módot mert még a végén összeszedsz valami lelki nyavaját. Tessék önzetlenül szeretni,figyelni másokra stb(ezt magamnak is üzenem) és én is utálok egyedül lenni mert akkor törnek rám a negatív gondolatok nagyrészt. Szóval a tiéd MÉG nem depresszió.
2016. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy önzetlenül tudok szeretni, nagyon is.. csak az szomorít el, hogy sosem kapok annyi szeretetet amennyit adok..
2016. júl. 4. 18:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell adnod szeretetet. Egyszerűen viselkedj tisztességesen. Nem szeretetre vágyom, hanem arra, hogy ne lopjanak meg, ne tegyék tönkre a cuccaim, ne beszéljenek ki a hátam mögött. Aki ezt teszi, és megjátsza hogy mennyre tud szeretni, az egy nagy képmutató.
2016. júl. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!