Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az élet célod vagy amit...

Mi az élet célod vagy amit most, jelenleg nagyon akarsz? (megtanulni más nyelveket stb)

Figyelt kérdés
vagy ha tehetnéd mi lennél felnőtt korodban? :)
2010. ápr. 16. 05:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
semmi
2010. ápr. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretnék minél több nyelven megtanulni, hogy külföldön is dolgozhassak. Ha nem sikerül, akkor bíró, vagy ügyvéd szeretnék lenni itt Magyarországon. Amúgy zongorázni is szeretnék még megtanulni.

14l

2010. ápr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Most mit akarok? Egy hamburgert!
2010. ápr. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát lássuk csak:

- végre megtanulni rendesen angolul, nem csak félbehagyogatni...

- jó volna egy barátnő is, már régen nem volt

- jó és megbízható munkahely (nem úgy mint a mostani)

- pénz

- saját lakás

- kocsi

- stb. nem is tudom igazából sokminenre vágyom most :)

2010. ápr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

:)

én arra hogy rendesen meg tanuljak angolul most ez a legfontosabb.:D

2010. ápr. 16. 20:41
 6/13 anonim ***** válasza:

-Hogy boldoguljak a középiskolában és sikeresen leérettségizzek 2014-ben.

-Hogy legyen legalább 2 nyelvvizsgám.

-Hogy választ kapjak arra a kérdésemre,hogy kik azok az emberek a környezetemből,akik szeretnek tiszta szívből,és kik azok,akik csak érdekből vannak velem?

-Ne hízzak vissza 56 kg-ról 58 kg-ra.

-Hogy jól betudjak majd illeszkedni középsuliba.:P

2010. ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon összetett!

Megtanulni perfektül angolul, szerezni egy diplomát, kiköltözni Írországba, vagy Los Angeles külvárosába, mind ezek közbe vagy után megírni egy regényt, amely bestseller titulust kap! Megszedni magam, rengeteg értékes ember barátságával, egy óriási véget nem érő szerelemmel, sok pénzzel és boldogsággal! A családomat (szülők stb) kiköltöztetném magamhoz, állást szereznék mindegyiknek, egyenesbe hoznám az életük! Írnék ismét egy kasszasiker könyvet, beutazni a világot! Sok gyereket szülni és nevelni!

De igazából beérem avval is, ha lesz egy szerető férjem minimum 3 porontyom, egy jól fizető állásom, tán személyi asszisztensi vagy újságírói.. ÉS egy boldog családom! Ennyi is elég lenne, de nem szeretem elaprózni a dolgokat!!! :)

2010. ápr. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Valahogyan átvészelni ezt a két évet, összeszedni 160 pontot és kriminálpszichológusnak tanulni. Összejönni valakivel, akit szeretek, és élvezni az életet közösen.
2010. ápr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:)
2010. ápr. 17. 19:44
 10/13 anonim ***** válasza:

- Angolul világsikert elérő regényt írni. (Magyarul már nekikezdtem, átlagos könyvek tördelésével van már kb. 38-40 oldal.)

- Megtanulni finnül és norvégul, illetve angolul anyanyelvi szinten. (Jó vagyok belőle - 87% emelt érettségi - de nem eléggé.)

- Kiköltözni Skóciába vagy Norvégiába, lehetőleg valami eldugott kis településre (lényeg, hogy messze a várostól).

- Barátnőt szerezni, nagyon rég nem volt már...


f/20

2010. ápr. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!