Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon kínos, de félek a...

Nagyon kínos, de félek a sötétben?

Figyelt kérdés

Amikor még suli volt, eszembe se jutott, hogy a sötétben félnék. Persze akkor fáradt voltam, és rögtön aludtam, ahogy letettem a fejem. Most viszont megint élő jött. Annyira fárasztó, de nem akarok szólni a szüleimknek, mert olyan gyerekes. Mit tudnék tenni? Fogalmam sincs mi váltja ki a félelmet.

A tévémet mindig bekapcsolom, de még így sincs elég világos. 16/L


2016. júl. 20. 01:53
 1/4 anonim válasza:
Hát egy ideig velem is ez volt és szerintem próbát meg azt, hogy este egy ideig kapcsold ki kicsit a tv-t és egy kicsit legyél a sötétben, hiszen ha tudod, higy nincs mitől félned és nem bújkál semmi a sötétben, vagy ha csak szimplán magától a sötéttől félsz, akkor szembe kell nézned vele és rájössz, hogyy nincs mitől félned. Bár én ezt régen úgy oldottam meg, hogy megnéztem egy horrorfilmet, és utána valami furcsa módon már nem féltem ..
2016. júl. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pont az, hogy attól félek, hogy van ott valami, még villany, és tévé mellett se vagyok egészen nyugodt, nemhogy sötétben, nagyon beparáznék.

A horror filmet se tartom jó ötletnek.:D

2016. júl. 20. 02:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Evolúcionálisan fél az ember a sötéttől, hiszen a legtöbb ragadozó, amelyek az embert fenyegették, sötétben támadtak.


Én egy baromi magányos ember vagyok, függöny behúz, ledől, lazul-féle. Ma kimentem a teraszra, megvakított a fény. Nem ciki. Cuki. Egy kislány, aki fél a sötétben, ez nagyon édes, ne akarj minél nagyobbnak tűnni, úgyis ki fogod nőni idővel. Adj magadnak vagy 5 évet. 21F

2016. júl. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem akarok nagyobbnak tűnni, de a szüleim akkor sem értenék meg, én meg fáradt vagyok. Akkor nem félek, amikor elterelődik a figyelmem, de mikor lefekszem, bármennyire próbálok a tévére figyelni, percenként nézek szét a szobában. Ilyenkor minden rémtörténet, film eszembe jut. Nem is attól félek, hogy bántanak, hanem hogy csak látom őket.

Egyedül nem is tudom, hogy tudnék-e élni, de remélem kinövöm.

2016. júl. 20. 02:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!