Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csak a sötétben érzem...

Miért csak a sötétben érzem jól magam?

Figyelt kérdés

Belső térben úgy értem. Pl lakás, iskola stb. Itthon is mindig be van nálam sötétített, ugy eszek, mozgok stb. Csak mert Más panaszkodik h sötétben pl nem tud enni.

A fényt nem szeretem itt bent, nem érzem magam jol amikor a nap besüt meg a suliban égnek azok a borzasztó neon lámpák.

Mitol lehet ez a sötétség mámor?

Koszo



2015. szept. 15. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:
A kreatív emberek szeretik a sötétséget, kutatások is vannak rá, hogy csendben és sötétben megnő az egyén kreativitási szintje. A figyelem elterelésével is összefügg a kreativitás és a sötétség, fordítottan arányosan.
2015. szept. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Számításba kell venni hogy esetleg egy vámpír vagy. De ami azért valószínűbb az amit az első is írt. Nem tudtam hogy ez tényleg jellemző és kutatások is bizonyítják. Nálam is pont ez van, főleg ami a saját szobámat érinti. Kint imádom ha süt a nap de benn inkább a félhomályt szeretem és sose ég a nagy lámpa mindig csak az asztali vagy az ágynál lévő kicsi. Meghittebb, nyugodtabb. És ha körbe nézek félhomályban minden olyan szép és rendezett, de ha be süt nagyon a fény minden kis apró dolgot megvilágít, még a sötét szőnyegen a világos szöszmöszöket is XD. Borzasztó!
2015. szept. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!