Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem Merek elaludni este mit...

Nem Merek elaludni este mit tegyem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Minden este alig tudok alaludni mindig fel van kapcsolva egy lámpa ami be világítja a szobát es eleg eros de csk azzal tudok aludni.kerlek segitsetek ha lefekdunek aludninazonnal zajokat hallok es panilolok.a bogaraktol inkabb. Orvoshoz kene menni?13 éves vagyok (lány) nemnlenne gáz?
2016. júl. 23. 04:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és még hozzáteszem hogy MINDENTŐL felek szó szerint nagyon rossz:c
2016. júl. 23. 04:20
 2/11 anonim válasza:
A telefonodon hallgass vmi kellemes zenét, mondjuk Boggie-tól. Füldugó nélkül, szerintem így hatásosabb. Ne lefekvés előtt, hanem ezen próbálj eleludni!:)Remélem segít!
2016. júl. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen bogarak, a lakásban? Ki kell őket írtani. Zajok ellen hallgass fülhallgatóval zenét és menj el pszichológushoz.
2016. júl. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Lehet radferne egy kiados maszti.... Xdddddddd
2016. júl. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
molylepke xDDD
2016. júl. 23. 17:25
 6/11 anonim ***** válasza:

Milyen molylepke? Ja értem, ezzel álcázod a zavarod :) Csak viccelek.


Erősnek kell lenned. Először is miért félsz a sötétben? Én amikor félek, mindig arra gondolok, hogy mitől is félek, és hogy "ugyan már, ez az én és a szüleim lakása, nincs mitől félnem". Aztán mégis félek, mert: "Mivan, ha mégis? Mi van, ha mégis van ott valami?" És mondjak valamit? IGEN! Van ott valami! Na és? Mit tud tenni? Tönkre teszi az életed? Megöl? Ez egy szabad ország! Van jogod szabadon élni! és ezt a szörny is tudja, ha van annyi esze, hogy úgy el tud bújni, hogy napközbe ne lásd! A sötétben bujkáló kis szörnyek meg elmehetnek a büdös francba!! És tudod miért? Mert szart sem érnek! Bizonyított tény, hogy az emberek sokkal nagyobb veszélyt jelentenek egymásra, mint a szörnyek az emberekre! Tehát téged sokkal nagyobb eséllyel fog letámadni egy ember, mint egy szörny! Ők robbantották ki a háborúkat, ők teszik tönkre a bolygót! Ha már az ősidőkben sem tudták legyőzni szörnyek az embereket, akkor most, hogy közel 7,5 milliárdan vannak, biztos nem fogják tudni! Ne a szörnyektől félj, meg a kitalált lényektől, hanem az emberektől! A szörnyeket egy lámpafény elijeszti, az embereket nem! Élj a valóságban! Az utcán is a hajléktalanok, a bűnözők, és a részegek jelentik la legnagyobb veszélyt! Ezt ne feledd!

(Amúgy meg én is tudom, hogy szörnyek nem léteznek.)


---


Basszus, most olvasom csak, hogy te a bogaraktól félsz.... Akkor minek írtam én ennyit.... Na mindegy, én már nem törlöm ki..

Szólj a szüleidnek, hogy szereljenek be egy szúnyoghálót. Vagy! Csalogasd ki őket. Ha nálad sötét van, kint meg világos, akkor kimennek.


És maszturbálás előtt mindig moss kezet! Befertőzöd még a végén itt nekem!

2016. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igazából a sötétbe még annyira nem félek,inkább a betörőktől, törtek már be hozzánk, egyszer mikor még nem születtem meg, és kb 9 évesen szval a betőrőktől.Nálunk kb 6 cm es óriás molyepkék vannak hiába van tele levendulával a szobám.De inkább a betőrők félelmetesebbek számomra
2016. júl. 23. 20:30
 8/11 A kérdező kommentje:
és nem félek a szörnyektől :D pont ezért nem is nézek horrorokat meg ilyesmiket mert aztán bemesélem és onnantól szarban vagyok
2016. júl. 23. 20:31
 9/11 anonim ***** válasza:

Azok nem molylepkék, hanem szenderek.


[link]


Olyan, mint a kolibri. Csak nem madár, hanem rovar. :)

De kb. akkora. Úgy is repül. Amúgy virágok nektárjait szívogatja, abból él. Nem bántanak, van egy kis szívókájuk, azzal gyűjtik össze a nedűt.

2016. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bár belátom, hogy vannak nagyobb molylepkék is.


[link]

2016. júl. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!