Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » A legjobb barátnőm hazudozik....

A legjobb barátnőm hazudozik. Hogyan viszonyuljak hozzá?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy csak úgymond pitiáner dolgokban, de már kétszer értem hazugságon a barátnőmet. És olyan dologban hazudott, amiben nagyon nem kellett volna...

Rosszul esik nekem, azt hittem, ennél azért őszintébb a kapcsolatunk. Nem szeretem, ha a képembe hazudnak, főleg, hogy ő tette. Csak az a bajom, hogy most már-nem tehetek róla- nem nagyon tudok hitelt adni a szavának...

Így meg olyan furi beszélgetni vele, hogy amikor mond valamit, el kel rajta gondolkodnom, hogy na vajon igaz-e.

Szerintetek?


2010. ápr. 16. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem nem barátnő az aki hazudott ,de ha legközelebb hazugságon kapod talán értesd meg vele , hogy hogyha nem lesz őszinte a barátságotoknak nem lesz fényes jövője
2010. ápr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, ezt kéne, csak nem nagyon merem neki megmondani, mert nem akarom megbántani ezzel..:(
2010. ápr. 16. 20:42
 3/12 anonim ***** válasza:
És ha megbántod?Ő is megbántott téged,nem?Az lenne a fair play,hogy most te is visszaadod neki,amit kaptál.Mesélte még hatodikban a volt töritanárom,hogy régen volt olyan törvény,hogy "Szemet szemért,fogat fogért."-persze nem szó szerint kell értelmezni ezt ma már,nem kell mindenkit agyonverni,ha valami nem megy,más megoldása is van.Ha visszaadod neki,azt amit kaptál(tehát jól átvered 2szer is),akkor ő nem szólhat egy szót sem.:P
2010. ápr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Viszonyulj úgy hozzá, mint mindenki máshoz, hisz mindenki hazudik. Te is hazudsz, ha nem hazudnál, azt sem tudnád mikor hazudnak neked.
2010. ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 haggyámán ***** válasza:

De egy párkapcsolatban élőknek ez egy kicsit más.

Benne is van a szóban: "párkapcsolat". Egymásra vannak utalva, meg kell bízniuk egymásban, de így hogy tehetné, ha a barátnője hazudik neki.

Az egy más dolog, ha másnak hazudik, de a párjának..

Na de kérem..

2010. ápr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Persze, én is rákényszerülök a hazugságra, de a barátnőimnek nem szoktam!! Pláne nem verem át őket!!!
2010. ápr. 16. 22:56
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja, és köszönöm...hát igen, szemet szemért...igazad van...ezen elgondolkodok
2010. ápr. 16. 22:56
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezért baromság a házasság.
2010. ápr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Huhh, szerintem félreértettétek egy páran a dolgot:)

Lány vagyok, és a legjobb barátnőmről van szó:)

2010. ápr. 17. 16:38
 10/12 anonim ***** válasza:
ismerös az én "haverom" is ilyen nem tudom mikot hazudik mikor nem ma is hazudott valamit de tudtam h nem igaz
2010. ápr. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!