Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti hogyan találtátok meg azt...

Ti hogyan találtátok meg azt amiben jók vagytok?

Figyelt kérdés
Egész középsuli alatt azt mondogatták a felnőttek, hogy arra való a középiskola hogy megtalálja mindenki azt amiben jó. Kinek sikerült? És hogyan? És ha pl. én eddig azt hittem hogy van valami amiben tényleg jó vagyok, de rájöttem hogy mégsem akkor most mihez kezdjek? Nincs olyan érdeklődési köröm ezen kívül, amihez fordulni tudnék. ilyenkor mi a teendő? (Remélem érthető a kérdés)
2016. júl. 26. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, elmentem egy szakra, ami nem is érdekelt, aztán fél év után abbahagytam, aztán átmentem egy másikra, ami kicsit jobban érdekelt. Most ott tartok, hogy ezt valószínűleg elvégzem, lesz egy jól fizető állásom, a hobbimnak meg élhetek majd hétvégente, mivel rájöttem, hogy abból nem fogok tudni megélni.
2016. júl. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha majd elég idős leszel akkor rájössz, hogy a felnőttek bizony hazudnak. Én speciel semmiben nem vagyok jó.
2016. júl. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Imie válasza:

Miben vagyunk jók, vagy mi az, amit eszméletlenül szívesen csinálunk? Bár nyilvánvalóan van átfedés a kettő között, nem ugyan az a kettő. Bármelyikről is legyen szó:


Egyáltalán nem biztos, hogy ezt megtalálod középsuli alatt. Persze törekedni kell rá, hogy megtaláld, de sok esetben előfordul, hogy ez nem sikerül még ekkor. Próbálkozni kell. Közösségekbe járni, tevékenységeket kipróbálni, és csinálni. Amiben pedig örömödet leled, azt folytatni :)

2016. júl. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Reméltem, hogy ez a "mindenki jó valamiben" nem egy a felnőttek sok hazugsága közül. El akartam hinni ezért elhittem.
2016. júl. 27. 14:26
 5/5 A kérdező kommentje:
3# Pont azért tettem fel a kérdést mert nálam hatalmas átfedés van a kettő között. Nagyon szeretem és eddig azt hittem hogy egész jól is csinálom. Azért estem kétségbe, mert a középsulit már rég befejeztem-mégsem tartok ilyen téren előrébb. :)
2016. júl. 27. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!