Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon szomorú vagyok azért...

Nagyon szomorú vagyok azért aki vagyok. Nem megy az elfogadás, mi a helyes út ilyenkor?

Figyelt kérdés

Már régóta tart nálam ez a folyamat. Egy vékony srác vagyok, mindjárt 20 éves. Mindig is vékonyabb voltam az átlagnál, egyfajta szorongás is úrrá lett rajtam a tinédzser évek alatt, ami miatt még a testtartásom is rossz. A hangom is rendkívül "rossz", nagyon magas, a szakemberek se tudnak fele mit kezdeni állításuk szerint. Nyár van, teljesen egyedül vagyok. Barátaim nincsenek. Otthoni kapcsolatok elkoptak, itt pedig nem sikerült talajt fognom, pláne, hogy mindeni látványosan ápolja a kapcsolatot a gimis társaival. Budapesten élek egyébként, hogy tisztázzuk a helyzetet.

Dolgozni és képtelen vagyok, mert mindig rettegek, hogy a telefonba lekezitcsókolomoznak. Mindig irigykedve nézem a fiúkat, akiknek széles válluk van, normális alkatuk. Tudom, hogy sport stb, de ez előbb utóbb minden fiúnál kialakul, természetes folyamat. Nekem nem jött össze. Bár elkezdtem edzeni, nem igazán érzem a változást. Meg annyira hosszú utat kéne bejárnom, hogy nem igazán van kedvem hozzá. Annyira rossz, hogy csak 1-2 ember dob hozzám pár üzenetet az internet csodái segítségével, de ezen kívül senki sem áll mellettem. Senki. A legjobb barátom is elhagyott a problémáimból adódó rossz kisugárzásom miatt. Végleg.


Sokszor gondolkoztam már, hogy végleg elmegyek



2016. aug. 1. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Sanyika??? XD
2016. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
lool honnan tudtad?
2016. aug. 1. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Meleg vagy?
2016. aug. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem, de miért fontos ez?
2016. aug. 1. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:
54%

egyfajta szorongás is úrrá lett rajtam a tinédzser évek alatt -> ami miatt még a testtartásom is rossz -> A hangom is rendkívül "rossz"

Igen, ezek a szorongásból következnek.

Bátorság! Légző gyakorlatok segíthetnek. Meg a tudat lecsendesítése. Megnéznéd ezt a helyet? (konkrétan ismerek olyat, aki hasolnó gondokon tudott túllépni itt)

[link]

2016. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!