Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan felejtsem el a legjobb...

SzRami13 kérdése:

Hogyan felejtsem el a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
Két évig naggyon jóban voltunk hetedik elején kezdett el nagyon megváltozni. Gondolom azért mert elkezdtünk kamaszodni meg minden. Sajnos ő a rossz fele vette az irányt. Nagyon megváltozott. Engem meg le se szart. Nem foglalkozott velem. Én próbáltam közeledni felé de nem akarta hogy vele legyek. Még beszélgetni sem tudtam vele. Azután nagyon összevesztem vele és azóta nem beszélünk sehol. Már elfogadtam vagyis próbálom elfelejteni. Valamennyire sikerül de nehéz. Kihasznált. Bunkó lett velem és nem csak velem. Tudtok ajánlani valamit hogyan felejtsem el? Az még rossz lessz hogy egy osztályba járunk és elöttem fog ülni. :(

2016. aug. 3. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele őszintén beszélni, mondd el neki, hogy sajnálod hogy összevesztetek és kérdezd meg, miért viselkedik így, miért változott meg. Hátha működik. Ha pedig megint bunkó, akkor nem lehet mit tenni. Ez esetben keress más barátokat helyette.
2016. aug. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress más barátok, ismerkedj úgy emberekkel. Őt meg tényleg felejtsd el, sikerülni fog, hidd el! Csak el kell foglalnod magad valamivel, bármivel, csak ne ő járjon a fejedben és hogy mennyire hiányzik. A hiányvágy majd hétről hétre csökkenni fog!
2016. aug. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönön a válaszokat! Beszélni nem nagyon tudtam vele, de kibékültünk. Aztán 5-6 nap után összeveszett velem. :( Eldöntöttem hogy már hagyom meresek uj barátokat.
2016. aug. 18. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!