Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezért most tényleg szívtelen...

Ezért most tényleg szívtelen gonosz lennék?

Figyelt kérdés
Múlt héten a kollégáimmal beszélgettem és szóba került az adakozás. Hatan voltunk abból 4 a rákos gyerekek javára adakoz minden évben, 1 nem szokott adakozni mondván "magát alig tudja eltartani", én pedig az állatmenhelyeket megsegítő alapítványoknak adakozok általában. Miután elmondtam az egyik kollegina sértődött hangnemben kijelenette hogy csak pazarlom a pénzem ahelyett hogy a rákod gyerekeken segíttenék vele. Amikor mindkét adakozási lehetőséget ugyan olyan fontosnak mondtam a többiek is felháborodtak. Próbáltam megmagyarázni hogy azok az állatok akik menhelyen vannak az emberek felelőtlensége és hanyagsága jutatta oda, de ez sem ért semmit sőt az adakozni nem szerető kijelentette hogy agyon kéne lőni pár állatot és már több hely lenne a menhelyeken. Miután enyhén idiótának nevezten ők szívtelen gonosznak neveztek mert "hagyom meghallni szegény gyerekeket". A beszélgetést azzal zártam hogy mindenki arra költi a pénzét amire akarja és elmentem. Az eset jó pár órára felidegesített és több dolgot nem értek: az egyik hogy miért lennék ezért gonosz, a másik hogy az ehhez hasonló embereknek hogyan sikerült eddig életben maradniuk. Kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok erről.
2016. aug. 18. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy szívtelen.mindenki annak segít aki akar....mindkettő fontos...de például én senkinek nem adakozok
2016. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Abszolút nem vagy gonosz és a kollégáid beszólásai főleg amelyik azt mondta hogy agyon kéne lőni egy két kutyát nah hát ezek nagyon buta és beszűkült látókörű emberekre vallanak...nem értem a vita tárgyát különösebben hisz ahogy mondtad mindenki arra költi a saját pénzét amire akarja :) ne legyen emiatt lelkiismeret furdalásod :) mondjuk én megmondtam volna a munkatársadnak, hogy ennyi erővel őt is agyon lehetne lőni, több hely lenne a földön.. amúgy az meg hülyeség, hogy "hagyod meghalni a szegény gyerekeket".. én biztosra veszem hogy a ráknak is már rég megvan az ellenszere csak nem hozzák nyílvánosságra,mert hát abba mi "biznisz" lenne abban ha az emberek sokáig élnének, így hagyják őket meghalni, így is túlnépesedés van gondold el akkor mi lenne..akiknek ez az érdeke azoknak nem jelentek semmit az emberi életek
2016. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy pillanatig se érezd magad szívtelen gonosznak, például én is egy menhelynek adakozok. :) Munkatársaid meg hülyék.
2016. aug. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!