Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért állítják be itt a...

Miért állítják be itt a lányokat sokan szívtelen, gonosz teremtéseknek? Bár nekem már régóta feleségem van, de én úgy emlékszem a lányokra, hogy a nagyrészük kedves, aranyos. Nekem kellemes emlékeim vannak a "csajozós" koromból. Csak nekem?

Figyelt kérdés
Ennyire megváltoztak volna? Vagy csak a fiúk sajnáltatják itt magukat?

2014. nov. 16. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
Ez azért van, mert a hoba bennük van általában. Csak egyszerűbb a másik nemre mutogatni. Azok a férfiak akik, intelligensek, tudnak bánni, beszélni a nőkkel nem is írnak ki ilyen kérdéseket
2014. nov. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
3%
mert néhány szerencsétlen férfinak összetörték a szívét, ezért egyszerűbb a másikra mutogatni és általánosítani, hogy minden nő egy lelketlen k.urva. persze nyilván vannak ilyenek is, de ez nem nemfüggő, nem azért gonoszak, mert nők, hanem egyszerűen ilyenek.
2014. nov. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Mert azok is.A mai világ teljesen más,mint a régi.A régiben én is szívesen élnék,ha lehetne...

Most meg a nagy részük beképzelt,bunkó.Apám,vagy nagypapám is még szép dolgokat mesélt ezekről,nekem meg csak rossz tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatban.Megaláztak mások előtt is,bunkók,elutasítóak,és csak a "leghelyesebbeknek" van esélye egyáltalán... Olyan felszínesség tombol,azt el sem hinnéd...

Régen még megismerték az embert,majd utána döntöttek a régi nők,manapság csak a külső számít semmi más.Meg sem akarnak ismerni,csak elutasítás,aztán akkor ott vagy,hogy ja esélyt sem kaptam soha egy nőtől,és akkor még én vagyok a hibás...

2014. nov. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%
#3 értem, amit mondasz, de ennyi erővel a férfiak is ugyanilynek, hogy csak a külső számít meg hogy ki mennyire könnyen adja oda magát. és tény, hogy vannak ilyen férfiak, meg olyan nők is, akikről írtál, de azért nem kéne mindenkit egy kalap alá venni. amúgyis utálom ezt a 'régen minden jobb volt' dumát, semmi se volt jobb, az emberek ugyanolyan emberek voltak, csak nem volt még instagram meg műszempilla. régen rengeteg érdekházasság volt, amit a pénz motivált és nem az érzelmek. plusz ismered a 'kitette a szűrét' meg 'kikosarazta' kifejezéseket?? igen, ezek bizony onnan eredtek, hogy a nők akkor is azt választották ki, aki számukra szimpatikusabb volt valami miatt és másokat bizony elküldtek. ez nem a nők hibája, ez az ÉLET, fogjátok már fel és hagyjátok abba ezt a nevetséges önsajnáltatást.
2014. nov. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!