Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Eddigi életem gyakorlatilag...

Eddigi életem gyakorlatilag végig szenvedtem, szerintetek folytassam a játszmát?

Figyelt kérdés
24/N

2016. aug. 29. 22:04
1 2
 1/15 anonim válasza:

Sose add fel, de tényleg. Nincs lehetetlen.

Ha gondolod írj, és beszélgessünk, hátha jobban érzed magad tőle.

2016. aug. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%

Persze.


ha megölöd magad akkor pokolra kerülsz (nem kell hinni benne, akkor is így van) szóval inkább szenvedj el a földön 10-30-40 évet még, mint az örök szenvedés odaát.


(ateista vagyok amúgy, de a pokolban és az elkárhozásban hiszek)


Próbálj meg változtatni a dolgokon, már ha olyanok hogy lehet rajtuk. vagy nézd más szemszögből azokat.

2016. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Csak a gyáva ember futamodik meg.Hiszen még olyan fiatal vagy...
2016. aug. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Még jöhet változás. Én is így voltam vele, 30 éves koromkörnyékén változott a helyzet.
2016. aug. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Szerinted jobb lesz?
2016. aug. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
2-es nem, nem vagy ateista -.-"
2016. aug. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
szia, írtam privit 24/N
2016. aug. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

2-es. Kb annyira vagy ateista amennyire én négyütemű diesel motor....

Nem ateista hanem műveletlen vagy,nagy szavakat puffogtatva.


3-as. Miért? Egy élhetetlen,csak szenvedést és kilátástalanságot rejtő életben élni bátorság? Bátorság és bolondság közt van különbség. Amikor esélyed sincs a boldogságra,de te foggal körömmel küzdesz,akkor nem bátor hanem bolond vagy.

És ez az "olyan fiatal vagy" duma... tejóég,annyira nincs semmi relevanciája,semmilyen logikai kapcsolat az életkor és az élethelyzetünk adta lehetőségeink közt.


Kérdező: Nem biztatni akarlak. És nem is vigasztalni. A depressziós állapot olyan állapot amikor bármilyen törődést,figyelmet,szeretetet képtelen az adott személy reálisan értékelni,és csak egy fekete lyukként nyeli el a környezetéből.

Ezt tudom,én is hosszú ideje voltam,és vagyok depressziós,most már javult az állapotom.

Több öngyilkossági kísérletem is volt,tehát tudom milyen az amikor az emberre szakad a sötétség és egyszerűen csak nyugalmat akar.Ha a halál jelenti azt,akkor is.


De teljesen érthetetlenül számomra a mai napig,történtek olyan szerencsés fordulatok amiknek köszönhetően talpra tudtam állni.


Nem mondom hogy könnyű volt mert nem. Volt hogy hónapokon át minden este az ordítást,sírást elfojtva feküdtem le,aztán másnap irány az iskola,onnan irány az esti műszak,és ismét elölről.

De ezen át kell esni.

És utána olyan erős leszel amiről nem is álmodsz még.


Szívesen válaszolok a kérdéseidre,érdekelne hogy más hogyan jutott oda ahol én voltam.

2016. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért volt szenvedés az eddigi életed? Miben tudtál volna változtatni rajta, és most miért nem változtatsz?
2016. aug. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"ha megölöd magad akkor pokolra kerülsz"


Én hiszek istenben. És ah nem öli meg magát, a Biblia szerint akkor is a pokolra kerül, ha nem hisz Istenben. Tehát vagy végigszenvedi az életét, és pokolra kerül, vagy öngyilkos lesz, és a pokolra kerül.


Nehogy elhidd kérdező! Nem leszel öngyilkos, és nem kerülsz pokolra! Mondok valamit. Lehet, hogy sokan hülyeségnek tartják az Istenben való hitet, de erőt ad az embernek. Jobban át tudja vészelni a nehéz időszakokat, és könnyebb jónak lennie, ha hisz Istenben. Én hiszek Istenben (szerencsére), és biztos vagyok benne, hogy ez mentett meg attól, hogy ne legyek rossz, gonosz gyerek. Így is csináltam hülyeséget, de sok gonosz cselekedetemet azért nem követtem el, mert előtte belegondoltam, hogy Isten mennyire nem örülne neki. És végül rájöttem, hogy én sem örülnék. Arról nem beszélve, hogy ha mégis csak létezik, akkor viszont nem kerülsz pokolra. :) Ne értsd félre, nem vagyok az a nagy templomba járó típus. Ellenkezőleg, liberális vagyok, és a melegekkel sincs bajom. Ráadásul imádom a tudományokat, abban látom a jövőt. Ettől függetlenül hívő vagyok, és ha templomba nem is járok, de a viselkedésemen ez látszik.

2016. aug. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!