Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Eddigi életem gyakorlatilag...

Eddigi életem gyakorlatilag végig szenvedtem, szerintetek folytassam a játszmát?

Figyelt kérdés
24/N

2016. aug. 29. 22:04
1 2
 11/15 Bok Globule ***** válasza:
100%
Te is túldramatizálod a dolgokat. Gondolom csak elégedetlen vagy, unatkozol vagy rosszul közelíted meg a problemaida ezért úgy érzed, hogy nincs rájuk megoldás. Ha van most benned egy kis élni akarás, akkor ugyis osszeszeded magad. Lazíts, az élet nem akar tőlünk semmit, ne vedd túl komolyan, drasztikusan. Az én életemet is jócskán elszúrtam,de nem vagyok olyan helyzetben, mint akinek nincsenek meg a végtagjai vagy súlyos fogyatékkal él. Ráadásul hajléktalanként is lehet egészséges életét elni, csak meg kell találni a módját. Motivációra van szükséged, komoly őszinte es egyenes szavakra. Üdv.
2016. szept. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 lumia 532 ***** válasza:
100%
én is csak szenvedtem egesz eletemben mondjuk en utalok letezni is mar az is faj szeretnek meghalni es bizom benne hogy nincs elet a halal utan mert en semmien formaban nem akarok tobbe letezni. annyi idos vagyok en is mint te csak en fiu
2016. szept. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
NE folytasd! Inkább változtasd meg.
2016. okt. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok se menőzni, se frázisokat puffogtatni, de általános után csak szakmunkásképzőbe jártam, de ott is mellette már melóztam sokat, hogy a családnak legyen pénze, lakbér, kaja, ruha, fűtés, stb. Télen, mikor gázt kellett fizetni, akkor nem tellett villanyra, sokszor kajára se. Na én is voltam úgy akkoriban, hogy ez jutott nekem? Már csak ilyen lesz az életem?

Annyira le voltunk szegényedve, anyám egyszer felvette a fizut, vett egy repülőjegyet és elment amerikába, lesz ami lesz alapon. Két hét múlva telefonált, hogy a terve nem jött be, se munka, se semmi, akkor meg voltunk ilyedve rendesen. De aztán valahogy csak lett melója, küldött pénzt, egy kicsit engedett a nyomás. Eddigre már szakmám volt, rendesen melóztam, de akkor még kezdőként ez nem sokat jelentett. Összeszedtem én is annyit hogy a barátnőmmel kiutaztunk, hugom otthon maradt. Nekem a szakmám miatt könnyebb volt munkát találnom, meg az angol is ment valamennyire, intéztem neki is melót. 2 év alatt összeszedtünk annyit, hogy mikor hazajöttünk, egy saját panellakásra futotta, aztán még kocsi is lett. Egyre jobb munkahelyet sikerült találnom, mellette leérettségiztem, nyelvvizsgáztam.

A munkahelyen rengeteget tanultam, de felküzdöttem magam olyan szintre, hogy külföldre is járattak tanfolyamokra, meg más cégekhez világot látni. Azóta többször kaptam kiváló dolgozó elismerést, a fizum magas, tiszta helyen dolgozom, tanult értelmes emberek közt, megbecsülnek a főnökeim.

Azóta már saját családi házban lakunk, mindenkinek a sorsa helyrebillent a családban.

De amikor nagyon rossz volt és kilátástalan minden, akkor hagyom magamon eluralkodni az elkeseredettséget, akkor soha nem jutok el ide.

Neked is szembe kell nézned azzal ami fenyeget, az életünk elől nem lehet elbújni, helyettünk nem tesz meg senki semmit.

2016. dec. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
írhatnál erről bővebben, hogy belelássunk szenvedéseidbe ifjú hölgy. De azt előzetesen megmondom, a játszmát játszani kell, ez a szép benne. Ha felrúgnak fel kell állni ujra és ujra. Sosem tudhatod mit hoz a holnap, gyökeresen megváltozhat az életed bármikor.
2017. jan. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!