Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kinek vannak még ilyen jellegz...

Kinek vannak még ilyen jellegzetes érzései? Írjátok le légyszíves :D

Figyelt kérdés

Nekem több is van:

Legjobb az az, hogy a balatoni nyaralónkban hajnalban hallgatom a madárcsicsergést, és közben kel fel a nap. Valami csodálatos megnyugvással tölt el, meg hogy minden tökéletesen rendben van, és itt pihenek a Balatonnál :D

Van még olyan is, hogy autóval (régen dácsiánk volt) megyünk a Balaton környékén napsütésben, és közben egy enyhe kis iszapszag szűrődik be, közben hallom a gumi hangját az aszfalton (ugyan ez igaz egy 280-as Ikarus-ra is)...

Ezekre ha már csak rá gondolok is olyan kellemesen érint... 16/F :D


2010. ápr. 21. 22:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Sőt, mikor ezek történnek valamiért annyira meghatódok vagy nemis tudom :D
2010. ápr. 21. 22:55
 2/8 anonim ***** válasza:
Művészlélek. :D
2010. ápr. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap volt hasonló érzésem. Ültem a hintaágyon, és hallgattam a madarak csicsergését, közben a közelgő nyárra gondoltam, és nagyon jól éreztem magam.

Ezen kívül ha csak tehetem, a szabadban költöm el a reggelimet, mert az valami varázslatos érzés.

2010. ápr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
na pont erről beszélek, én is imádom a szabadban tölteni a napkeltét :D
2010. ápr. 21. 23:34
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem akkor amikor anya húslevest főz vasárnap :)

mi gyerekek takaritunk és várjuk az ebédet :)

tavaszi nap...stb :)

18L

2010. ápr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát nekünk se kocsink nincs se balatoni nyaralónk nincs de mikor mamáméknál unokatesóm régi kis bmx-ével száguldok a falu szélén lévő kukoricásban a földúton az ócska "jáccós" ruháimban és nyári szünet van és nem kell tanulni és enyém a viláááááág... na az az az Érzés!!! :)))) hihetetlenül szabadnak érzem magam olyankor, azt csinálok, amit akarok!! :P 18/L
2010. ápr. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
28 éves vagyok már és szerintem debil,nekem ilyen megnyugtató érzéseim nincsenek,eléggé utálom magam,és ha arra gondolok hogy más valaki vagyok arra nyugszom meg,és mindig beugrik egy kép hogy futok a fűk között,én vagyok de nem így nézek ki,ismeretlen a gyerek arc,szóval nem tudom mért ez ugrik be,bár már az arcra sem emlékszem,csak a fűre és a nyugalomra.Bíztos túl sok filmet nézek
2010. ápr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Futás közben a szabadban a fákat, a füvet nézve, és a friss levegőt belélgezve úgy érzem egy vagyok a mindenséggel... az nagyon jó és nyugodt, olyan teljes érzés.


Aztán nagyon szeretem még az enyhe napsütéses jó időt, amikor kimegyek az udvarra és nézem a halakat a tóban, a köveket fogdosom, vagy csak fekszem a fűben és hallgatom a természetet. Az is olyan jó... olyan harmonikus.


A legtöbb ilyen 'jó érzésemnek' köze van valahogy a természethez,szóval légyszives ne tegyétek tönkre és próbáljatok meg környezettudatosabban élni, köszike. :D


Aztán még azt is szeretem, amikor tudom,hogy minden dolgomat elvégeztem és egyszerűen csak pihenek vagy olvasok. :)

2010. ápr. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!