Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezen hogyan lehet változtatni?...

Ezen hogyan lehet változtatni? Vagy egyáltalán lehet?

Figyelt kérdés

arról lenne szó, hogy túl gyáva vagyok szerintem. nem merek megütni másokat, félek az agresszivitástól. És ez olyan rossz, mert manapság nagyon sok ember agresszív :(

20/F


2010. ápr. 22. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem is szar. és én is félek


18f

2010. ápr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

milyen kis nyápicok vagytok

15 vok és csaj, és simán leütöm azt aki beszól

nem tudom h mennyire jó, de ha nem tudod megvédeni a barátnődet az már elég ciki

vagy mjad ő véd meg téged?

2010. ápr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagy szád van nagyon, de gondolom valószínűleg nem voltál még éles helyzetben, amikor pl késsel fenyegetnek, akkor kicsit máshogy látod a dolgokat, nem egyszerű kocsmai verekedésről beszéltem..
2010. ápr. 22. 16:11
 4/5 anonim ***** válasza:
:D::D meleg vagyok bogaram :D
2010. ápr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Erre jó,ha önvédelemre mész.

Bátyám elment, Pesten 8kerben 5cigányt úgy elvert, hogy azóta mindig csak kerülik őt. Azelőtt még engem se mert megütni(öccsét,vagyis engem) kivéve amikor már kicsit felbaxtam az agyát.

Én,mjuk ha megfenyegetnének késsel, elősször beszélni próbálnék az illetővel,majd pár jól irányzott ütéssel lelehet fegyverezni.

Van néhány pont az emberen,ami nagyon érzékeny:

-Szemek

-Torok

-Ágyék

-Lábszárak.

15 éves vagyok,2x akartak megverni,akkor is kb 3-4en jöttek ellenem, a legparasztabb megütött,torkon vágtm majdmegfulladdt,a többi egyből elrohant(ezzel a személlyel azóta jó barátok vagyunk) a második esttkor meg elég volt annyi, hogy tökön rúgtam 2 embert, a többi már elis húzott.

Ha ezeket a dolgokat megpróbálod, és nem sikerül, a kulcs a kezdben van: használd a fejed. Ha jó reflexel vagy megálldva,könnyen eltudod kapni a kést/botot stb.it. Hajrá,remélem segítettem,bár majdbnem az apám lehetnél :)


15/F

2010. ápr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!