Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges, hogy túlságosan...

Lehetséges, hogy túlságosan magabiztos vagyok?

Figyelt kérdés
miután hazaérek, alig csinálok valamit. Konkrétan eszek, edzek, neten megnézem a mindennapi dolgaim, és ennyi. Hétvégenként meg találkozok a barátaimmal. De mégis teljesen üres az életem. Volt egy barátnőm, kb fél éve, de szakítottunk, azóta amelyik lány tetszik, simán odamegyek hozzá, és beszélgetni kezdek vele, pedig kb 3 éve ezt lehetetlennek találtam, nagyon önbizalomhiányos voltam. Nem lehet, hogy arrogáns vagyok? Mindenre képes vagyok, nagyon magabiztos vagyok, vagy csak egy kis arrogáns hülye vagyok?
2016. szept. 19. 11:33
 1/3 anonim válasza:
Az, hogy korábban önbizalomhiányos voltál, és most olyanokat teszel, amit akkor el sem tudtál képzelni, vagy nagyon nehezen sikerült, az egy jó dolog. Túlságosan magabiztos olyan nem létezik. Magabiztos lehet az ember, de ha ettől többről van szó, az már teljesen más tulajdonságokba csaphat át.
2016. szept. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oh értem, köszi. lehet nem jött le jól a szövegből, de régen féltem mindentől, meg alig mertem dolgokat csinálni, most meg teljesen üres az életem, ezek miatt. Jó érzés, de mostmár csak 2 hobbim van
2016. szept. 19. 12:13
 3/3 anonim válasza:
Értem a problémád, meg nem is. Azt mondod, hogy alig csinálsz valamit, hétvégente találkozol a barátaiddal és ennyiben ki is merül a heted. Ha üresnek érzed az életed, találkozz többet a barátaiddal, találj ki valami új hobbit, ha már edzel, szervezz futásokat valamilyen barátoddal, akár lány ismerősöddel is. Ahogy mondtad, már könnyebben kommunikálsz a lányokkal. Úgy állítod magad arrogánsnak, nagyon magabiztosnak, hogy szinte csak hétvégente találkozol a barátaiddal, hétköznaponta pedig ugyanabban a körforgásban veszel részt. (Ahogy írtad az elején). Amit felvázoltál az egy kicsit zavaros. Vagy most konkrétan mire értetted az arroganciádat?
2016. szept. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!