Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezzel megbánthatok valakit?

Ezzel megbánthatok valakit?

Figyelt kérdés

chaten hazudtam magamról egy srácnak (koromról kinézetemről)

én csak unatkoztam és szórakoztam de félek komolyan megbántanám ha megtudná az igazságot..

akkor ez most nagyon bántaná őt vagy fel lenne készülve rá hogy a chaten sokan hazudnak magukról?

komoly válaszokat


2010. ápr. 23. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
hagyd rá. én egyszer kiadtam magam egy 52 éves vén nyanyának... a csávót nem érdekelte. nagyon chat szexelni akart XD
2010. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja am L/18
2010. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ.:)
2010. ápr. 23. 20:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is tartod vele a kapcsolatot neten, akkor egy picit neki is rosszul eshet majd. De ahogy elnézem, neked esik ez rosszul, nem neki, mert lelkifurkád van emiatt, hogy hazudtál.
2010. ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én az összes oldalt ahol chatelni lehet arra szoktam kihasználni hogy másnak adjam ki magam én élvezem :) de nem szoktam semmi durvát írni. mivel elég kicsi esély van rá hogy valaha is találkozni fogsz a sráccal, ne emészd magad! honnan tudod, hogy ő nem hazudott? :)
2010. ápr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sztem igen a bnöm nem rég csinált egy ilyet egy elég jó pasival..és át a pasi...egy városban laktak vagyis még laknak meg lakunk is xD csk ö msn-en

am meg igen meglehet bántani!

2010. ápr. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezért égő a chat sok pattanásosképű beállítja magát mindennek:D
2010. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!