Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelenthet ez az álom? :o

Mit jelenthet ez az álom? :o

Figyelt kérdés

Volt olyan 20 farkaskutya (sötét volt) egy ketrecben, és mi ott álltunk anyummal előtte. adtunk mindegyiknek ropit, és megszelídültek. Bemásztam mögéjük és anyu eltűnt, énmeg ott kuporogtama farkaskutyák mögött, és tudtam, hogyha meglátják a 'többieket' (énsemtudom.) megvadulnak és lehet széttépnek engemis. De ottmaradtam. És egyszerűen nem féltem meg semmi...

Csak normális kommenteket légyszi! (:


2010. ápr. 24. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
álmoskönyvben benne van
2010. ápr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


előző vok

2010. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
bocs, de nekem ez az oldal semmit nem hoz ki se a farkas, se semmilyen más szóra. álmoskönyvem meg nincsen...
2010. ápr. 25. 14:20
 4/5 A kérdező kommentje:

ezeket találtam:

farkaskutya: játék

falka: vagyon

Farkast látni: Jó barát

Állatot emberi eledellel táplálni: szaporaság a családban

Anyát látni: Ajándékot jelez

Anyát ingben látni: kedvesed lesz


ebből tud valaki valami értelmeset összekaparni? mert ezek a jeligék mind benne voltak az álmomban.

2010. ápr. 25. 14:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán túl sok aggodalmad van, talán olyasmiket szándékozol tenni, vagy nem tanni, amelyek károdra lennének, de Te felülkerekedsz a helyzeten. Jó álom ez. Érzed benne édesanyád óvó és féltő szeretetét, aki melletted van, akire számithatsz, amig szükséged van rá; és megmutatja, megtalálod magad is, önállóan, életed megoldásait, és amit ma fenyegetőnek érzel, az valójában védelem. Bátor, jó jövő vár Rád.
2010. ápr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!