Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki az introvertált, és ki az...

Ki az introvertált, és ki az extrovertált?

Figyelt kérdés
Honnan lehet tudni melyik vagyok?

2016. okt. 2. 23:36
 1/3 2*Sü ***** válasza:

> Ki az introvertált, és ki az extrovertált?


Google: introveltált

1. találat: [link]

„Nehezen barátkozó, befelé forduló típusú, külső világtól elforduló.”


Google: extrovertált

1. találat: [link]

„Könnyen barátkozó, rendszerint a külvilág felé forduló.”


> Honnan lehet tudni melyik vagyok?


Remélhetőleg elég közeli viszonyban állsz önmagadhoz ahhoz, hogy elég jól ismerd önmagadat.


Ha mégsem, akkor:

Google: introvertált

Google: extrovertált

Mintkét keresőszó esetén a második találat: [link]

2016. okt. 3. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 R0b0 válasza:

Az első leírásnak némi negatív kicsengése van, pedig az introverzió nem rossz, sőt. Az introvertált emberek a nagy gondolkodók, kreatív elmék, tudósok, akik nélkül nem tartanánk ott ma, ahol tartunk.


Mellesleg ezek csak kategóriák és általában keverve jelennek meg az ember személyiségében.

2016. okt. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sosem értettem, miert akarják minden emberre ugyanazt az életmodellt ráhúzni. Annyiféle ember van, mindenkinek más életstílus való. Nem mindenki egyforma és nincsen probléma azzal sem, aki egyedül szeret lenni es azzal sem, aki a nagy társaságokban érzi jól magát. A probléma az, hogy az utóbbiak mindig el akarják hitetni, hogy nekünk az hogy egyedül vagyunk nem jó és változtatnunk kell mindenáron. Pedig nagyon is jó tud lenni. Én szeretek eljárni mindenféle helyekre, de emberekkel lenni és beszélgetni fárasztó nekem, mert úgy érzem nem tudok megfelelni nekik. De őszintén szólva nem is akarok, nagyon jól érzem magam és meg van a saját életstílusom, amit egyedül tudok a legjobban követni. :)
2020. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!