Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen természetű?

Miért vagyok ilyen természetű?

Figyelt kérdés

Amikor egyedül vagyok sokszor az alaphangulatból a zenék, egy szó, vagy csak egy emlék miatt egyből olyan rossz kedvem van hogy órákig csak ülök egy helyben és hallgatom a depis zenéket. Aztán elkezdek csinálni valamit, hirtelen elkezdek röhögni valamin, tök jó kedvem lesz. Van amikor a társaságban egyik percben még tök jól beszélgetek mindenkivel a következőben meg bunkó és lekezelő vagyok a hangulatváltozások miatt, és nagyon sokszor ezért mondtam olyanokat amiket nem kellett volna. Szóval enm értem hogy miért van az hogy az egyik percben sírni tudnák, a másikban bunkó vagyok a harmadikba meg sírva röhögök, és ezek nagyon hamar váltják egymást. Valaki segítsen! :(



L/14


2010. ápr. 24. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
kamasz vagy :D
2010. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, mindenki kamaszodik körülöttem, mivel iskolába járok, mégsem olyan senki mint én... =\
2010. ápr. 24. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:
szerencsétlen kamasz vagy.
2010. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szimplán hangulatember vagy na meg kamasz:D
2010. ápr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nálam is szokott ilyen lenni bár nem ilyen egyikpercrőlamásikra hanem lyen egyiknaprólamásikra típusban.

18/f

2010. ápr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igazi hangulatember vagy, akárcsak én :)

15/L

2010. ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kamaszodsz. Csak ki fog fejlődni a személyiséged. Én i küszködtem ehhez hasonló érzésekkel 13-14 éves koromban... Nem kell szerintem megijedned. Nyugi... Változókor.
2010. ápr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!