Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, ebben a tanévben érettségizem. Az a problémám, hogy nem tudom hogy mi legyek, nincsenek céljaim (illetve vannak, de konkrétan megvalósíthatatlanok számomra) és nagyon kétségbe vagyok esve. A tanulás is irtó nehezen megy, és amúgyis nagyon hiányos a tudásom. Olyan szintű ellenálás van bennem a tanulás iránt, amit nem tudok legyőzni. Félek hogy mi lesz velem. Félek, hogy hogy tudok majd elhelyezkedni az életben. Úgy érzem megpecsételtem az életemet, hacsak nem történik valami csoda. Teljesen reménytelennek érzem magam

2016. okt. 5. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Afelől ne aggódj, hogy nem tudsz elhelyezkedni. Ez így is lesz. Így lesz az osztályod 90%-ának, mindenki aki kivégzi az iskolát legyen bármilyen végzettsége, bármit is tanult, szart se fog vele érni. Mindenki egy gyárba köt ki 3 műszakban. Nincs semmi más lehetőség! De a tanárok erről nem beszélnek!
2016. okt. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előzővel. Azok akik leszarnak mindent és azt mondogatják, de jó is lenne azokra nem vár semmi csak a gyár. A sikeres emberek attól sikeresek, hogy megcsinálnak olyan dolgokat amiket a nem sikeresek nem csinálnak meg. Én is szartam a tanulásra 2-essel épp hogy átcsúsztam minden évbe, aztán össze szedtem magam és full 4-esre érettségiztem. Még mindig lett volna mit csiszolni rajta, de így is a halálból hoztam vissza.

Nem kell most tudnod mi akarsz lenni 10 év múlva bár nem árt egy-egy hosszú távú cél. Az a lényeg hogy minél több kiskaput nyitva tarts magad előtt, hogy legyen választási lehetőséged. Értelmetlen szarok amiket most meg kell tanulnod, de fogd fel úgy. hogy nem a matek, töri tudásodat fejleszted hanem a kitartásod ami nélkül a tudásod szart sem ér :) sok sikert hajrá! :)

2016. dec. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!