Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meleg lányok/fiúk! Ti inkább...

Meleg lányok/fiúk! Ti inkább öltözködtök a "stílusotok"szerint vagy "sztereotipikusan"?

Figyelt kérdés

Már korábban is érdekelt, hogy az öltözködésem mit mondd el rólam. Pár hete egy külföldi sráccal beszélgettem és felvetődött a meleg téma, mire megkérdeztem tőle, hogy én melegnek nézek e ki. Erre azt mondta:"You look straight as f**k!" Ami annyit tesz, hogy" Igencsak heteronak nézel ki!"(szépen szólva)XD

Ez elgondolkodtatott. Ti mit gondoltok erről? Hogyan öltözködtök/viselitek a hajatokat? Akarjátok, hogy a megjelenésetek tükrözze a melegségetek? Én szeretek lányos ruhákban jarni, de szeretném, ha az öltözködésem azt is mondaná "A lányok érdekelnek". Lehetséges ez? A kérdés természetesen félig-meddig komolytalan,nekem se ez a legnagyobb problémám, de érdekelne a ti tapasztalatotok, élményeitek, véleményetek. :D 20/L/L



2016. okt. 7. 19:20
 1/1 anonim válasza:

Sok melegről nem lehet megmondani hogy az.

Azt mondom légy önmagad. Mint ahogy a szexualitásodat is felvállalod vállald föl a stílusod, a személyiséged. Nem kell "melegesen" öltöznöd. A sztereotípiak azok amik különválasztják a külsőt.

De ha az a célod hogy a meleg lányok lássák, hogy te meleg vagy, akkor mondhatok sztereotípiákat. De ez hülyeség. Légy az aki vagy. Öltözz úgy ahogy akarsz.

Szóval a tomboy stílus z eléggé. Esetlek tetoválás piercing rövid haj.

Ha nőies akarsz lenni de látszon hogy meleg vagy akkor vágass sexy rövid pixie hajat.

2016. okt. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!