Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 40 év körüli nők, ti hogy...

40 év körüli nők, ti hogy öltözködtök?

Figyelt kérdés
Passzos/nem passzos póló, vagy blúz, farmer, nem farmer, milyen fazonú...? Persze ha a munkahely elegáns öltözetet kíván, az nem ér. A szabadidődben gondoltam.

2016. szept. 17. 10:26
 1/1 anonim ***** válasza:

En 34 vagyok, irodaban elegans hetkoznap nadrag magassarkuval, altalaban felig feszulos polo zakoval, ha hideg van akkor csizma zakoval, ha pedig tenyleg huvos van akkor ballonkabat magssarkuval.


En munkaidon kivul is elegans vagyok, de ha mondjuk a boltba megyek akkor yoga nadrag, sport cipo es kapucnis melegito.


Farmert nagyon ritkan hordok, a kedvencem egy fekete enyhen borhatasu nadrag es az osszes feszulos. A farmerom is feszulos. Ezen kivul ha mondjuk kirandulni megyunk akkor edzocipo, farmer es polo ismet felig feszulos.

2016. szept. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!