Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hogyan élnétek meg, ha más...

Ti hogyan élnétek meg, ha más emberek arról beszélnének, hogy hogyan öltözködtök?

Figyelt kérdés

Szeretem a térd fölé érő dekoltáltabb ruhákat, amiket szívesen hordok magassarkúval is. Amit persze sokan megnéznek(mivel kb 2000 személy lakik ebben a községben), és beszélnek. Tisztában voltam vele, hogyha felvállalom a stílusomat sok ember bele fog kötni,hogy nem tudok alkalomhoz illően öltözködni. Ti hogy élnétek meg ezeket az összesúgásokat, megjegyzéseket, nézéseket, amelyek mind nőktől és néniktől jönnek?

23L


2016. szept. 10. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Szarul de meg kellett szokni ezt is majd te is megszokod. Mások is ezt fogják írni meg h ne foglalkozz velük.
2016. szept. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért, de én egy kis elégedettséget érzek, ha furán néznek rám. :D
2016. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mindig megkapom hogy mindig csini vagyok pedig 3 gyerekem van és a legkisebb alig 2 hónapos.

És hogy van időm magamra úgy hogy a 2 kisebb 2 év alatti.


Nem érdekel ki mit mond.

2016. szept. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én rocker vagyok, és egy pici, 500 lelkes faluban élek. Megnéznek, összesúgnak a hátam mögött, beszólnak, pletykálnak, mikor megjelenek fekete farmerban, fűzőben, bakancsban, szóval az én stílusom egész más mint a Tiéd, de soha nem érdekelt ki mit mondd, így van önbizalmam, ez vagyok én, és büszkén felvállalom, jól érzem magam a bőrömben. Nekem tetszik, ha valaki máshogy néz ki mint az átlag, ha Te így szeretsz öltözködni, akkor hajrá, biztosan nagyon csinos vagy, és lehet, hogy sokan irigységből sugdolóznak, főleg ha a megjelenés mellé remek személyiség is párosul. :) 19/l
2016. szept. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vintage stílusban öltözködöm, abszolút nem hordok nadrágot, a szoknyáim legalább térdig érnek, bár jobban szeretem ha hosszabb. Csak magassarkú cipőt viselek el magamon (nem tűsarkú, az nem megy a stílusomhoz). Pont nem érdekel hogy ki mit beszél rólam, én így érzem jól magam.
2022. okt. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!