Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, hogy jóképű legyek?

Mit tegyek, hogy jóképű legyek?

Figyelt kérdés
Semmi nem vált be pattanások és akné ellen, se bőrradír, se arctonik, se bioptronos lámpa, de még bőrgyógyásznál is voltam és az általa felírt antibiotikumok, amiket hónapokig szedtem (egyébként nem vol káros mellékhatása) azok sem segítettek.
2016. okt. 21. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szuless meg ujra
2016. okt. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó lenne, ha kivutelezhető lenne.
2016. okt. 21. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
A banánhej belsejevel dorzsold az arcodat. Azt olvastam hogy többek között erre is jó.
2016. okt. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor menj el bőrgyógyászhoz mégegyszer, meséld ezt el neki, számolj be arról, hogy mennyire nehezen szabadulsz meg a pattanásoktól, és hogy semmi sem használ. Ő majd felír egy erősebb antibiotikumot, esetleg ezen kívül még egy antibiotikumos kenőcsöt. De az is számít, hogy ne fertőzd mindig vissza az arcbőröd. Sokszor moss kezet, ne nyúlj piszkos kézzel az arcodhoz, mert újból befertőzheted, ugyanis a pattanásoknál a bőrnek a védekezőképessége jelentősen csökken! Ha kinyomod őket, azt is tiszta kézzel csináld! Ajánlom még ezenkívül, hogy sokszor moss hajat, mert az is könnyen befertőzheti, könnyebben, mint gondolod! Igyál sok vizet, mert a kevés ivás besűrítheti a benne lévő gennyet! Legalább 3 naponta moss hajat, és ilyenkor lehet hogy furcsa, de cseréld le a párnahuzatodat is. Így mindig tisztán kimosott párnahuzaton fogsz aludni. Valamint mozogj többet, a sok mozgás beindítja a vérkeringés, növeli a szervezet védekezőképességét, és segít megszabadulni a gennykeltő baktériumoktól.
2016. okt. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ilyen dolgokat kéne még jobban erőltetni, bár eddig is hetente 6x járok konditerembe, és 2 naponta hajat szoktam mosni.

A banánhéjas kommentelőnek üzenem, hogy állítólag medvezsírral kenegetni az arcot mégjobb de ezek sem váltak be.

2016. okt. 22. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!