Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy csak az idősebb (középkorú) férfiak néznek meg?

Figyelt kérdés
Ők szinte mindig. A kocsiból is bámulnak, ha jön kamion akkor általában már számítok a dudálásra. Ha munkások vannak, akkor beszólnak vagy integetnek (de tudom, hogy ők majdnem minden nőneműnek) Alapvetően nem tartom magam rondának, átlagon felüli vagyok de azt nem tudom megmondani, hogy szép-e. Mások mondják, de sokszor nem hiszem el, mert csak felszínességnek tartom. Szóval az lenne a kérdésem, hogy a tényleg szép lányokat a korosztályuk is megnézi? (Az én korosztályom a 18-20 évesek) Ők ritkán figyelnek fel rám. Illetve még egy kérdés: túlzottan nárcisztikus vagyok?

2016. okt. 29. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak beképzelt.
2016. okt. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért be képzelt? Mert le írta azt, amit gondol? Mert magabiztos? Azért be képzelt? Hova fajul ez a világ? Bennem semmi magabiztosság van, utalom magam, de azért ez akkor is durva! Miért nem tudjak el fogadni az emberek, hogy van aki szép, és van aki csúnyának érzi magát? Jézusom. Siralmad
2017. júl. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!