Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ennyire bunkó itt...

Miért ennyire bunkó itt némelyik ember?

Figyelt kérdés
Olvastam most pár kérdést, és felháborítónak találtam a válaszokat.. Pl. volt egy olyan, hogy mit tegyen az ember megfázás ellen stb, aztán azt a választ kapta, hogy tarkólövés és nem lesz többet megfázva.. Miért ennyire undorítóak az emberek? Ha egyszer valaki megkérdezi normálisan, kúltúráltan, hogy mit csináljon, miért nem lehet neki ugyanolyan szépen válaszolni? Miért kell mindenhol a feszültséget csinálni? És akkor még néhányan csodálkoznak, hogy mennyire "szomorú" a magyar nép!
2010. ápr. 27. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt hiszik viccesek ha ilyeneket írnak... valaki felvilágosíthatná már őket hogy nem így van.
2010. ápr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Az amit írtál nem bunkóság. Én tudok bunkó lenni, ilyen beszólások nélkül is, sőt úgy is tudok bunkó lenni, hogy te fogod rosszul érezni magad utána. És ez a magyar népes dolog, meg hát no comment, talán Dr. House, Serlock Holmes mind magyar vagy mi?
2010. ápr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
az cinizmus nem bunkóság, nem ugyanaz, Dr. House-t ne keverjük bele, ha kérhetném.
2010. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Ezt most úgy mondtad, mint valami szakértő. Én most nézem harmadszorra oda vissza az egész sorozatot, nem tuhatsz többet nálam.
2010. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
*tudhatsz
2010. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem magyar sajátosság ez, hanem az anonimitásé. Itt senki sem kérhető számon, senkit nem láthatsz szemből, nem tudd ki van a szöveg mögött. Nyugodtan elküldheted a halálba bármely népcsoportot, tarkólövést kiabálhatsz, tiltott eszméket reklámozhatsz, stb. Semmi következménye nem lesz jó eséllyel. Hát ezért ilyen bunkók sokan. Szemtől szemben megnézném, hogy a nethuszárok közül hányan mernének így beszélni!
2010. ápr. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

a bunkóság meg a viccesség között éles a határ!

néha evidens, ostoba kérdésekre nem válaszolok valami "visszafogottan", bár mentségemre szóljon, hogy előbb gondolkodj, aztán cselekedj elvre gondolva kell megfogalmazni a kérdést, és akkor nem lesz ilyen szituáció!

2010. ápr. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18.52, HOuset azért ne keverjük bele, mert szeretem :)
2010. ápr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
És? Én is imádom a sorozatot, de attól még bunkó és pont ez a jó benne ERGÓ a bunkóság és poénkodás jó egyveleg
2010. ápr. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76% ,te azok alapján ahogy írsz, nem tudom elképzelni,hogy meg tudnál bántani másokat... x'D
2010. ápr. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!