Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy némelyik...

Miért van az, hogy némelyik ember olyan rosszindulatú?

Figyelt kérdés
A minap feltettem itt egy kérdést, és-igaz kaptam sok hasznos választ is-mégis volt, aki rosszindulattal rágalmazott mindenfélével. Mostanában amúgy is elég érzékeny vagyok, az előbb elolvastam a rosszindulatú válaszokat, és azóta sírok.
2008. máj. 13. 21:12
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Ha olyan kérdést teszel fel,ami indulatokat válthat ki,akkor nem szabad csodálkozni.

Persze vannak,akik szimplán idiótak,velük ne foglalkozz!

Mi volt a kérdésed?

2008. máj. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne hülyéskedj! A rosszindulatú emberekkel nem szabad foglalkozni!!! Tudom, nehéz, de nehogy már ilyen gonosz emberek miatt legyél szomorú! Ne vedd figyelembe a bunkó válaszokat. Sajnos vannak ilyen emberek, de őket magasról le kell tojni! :-) Fel a fejjel!
2008. máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%

Szia!

Sajnos manapság ez az általános!

Sok ember örömét leli abban, ha rossz dolgokról beszélhet, illetve, ha másokról rosszat mondhat!

Szerintem, az ilyen embereknek saját magukkal van komoly problémájuk!

Az ilyen megnyilvánulásokat nem szabad komolyan venni!

Ezek csak sajnálatra érdemesek!

Ha valaki rossz indulatú,csak küldd el a fenébe, ha csak gondolatban is!

Mindenki azt kapja vissza, amit másoknak ad!

Sokan azt hiszik, csak nekik lehet igazuk!

Az ilyen fórumok pedig, nem nekik valók!

Most hagyd abba a sírást!

Én is elküldtem ma már három embert a fenébe!!!!(Persze csak gondolatban!)

Minden jót a továbbiakra!!!!!!!!!!!!

2008. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

szia!

a szülés beindításával kapcsolatos volt a kérdésed? ha igen, akkor nagyon sajnállak, botrány amit ott megengedtek egyesek maguknak. ha nem, akkor is nagyon sajnálom hogy ilyen rosszindulatúak megtaláltak. undorító, hogy egyesek milyen pofátlanul bántják a másikat. holott ennek az oldalnak pont az lenne a lényege, hogy bármit meg merjünk kérdezni...én az olyan felhasználókat akik ilyen otromba és ordenáré hangon beszélnek, kizárnám. senkinek nem hiányzik a pocskondiázás meg idiótázás, pláne egy amúgy is érzékeny kismamának...

kitartás!:)

2008. máj. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
De most tényleg melyik kérdés volt az? Ha tudnánk pontosabban válaszolhatnánk.
2008. máj. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Apósom alkoholista... így kezdődik, Terhesség kategóriában.
2008. máj. 14. 05:20
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam a kérdésedet, megértelek hogy szomorkodsz. Ne ess kétségbe ilyen emberektől, akik ha valami baj van, csak tetézik ítélkezéssel és rágalommal, még akkor is ha ez egy szabad oldal (főleg...). Nem érdemlik meg hogy rajtuk rágódj. Sokkal több vagy ennél, és annál is, ami történik veled, állj ki magadért, a picidért, és a büszkeségedért. Ne hagyd magad bántani, molesztálni stb! Kívánok sok erőt hozzá.
2008. máj. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és még: az emberek ide úgy írkálnak mindenféle válaszokat, hogy annyira nem gondolnak bele, milyen károkat okozhatnak!! de ez azért is van mert ez nem lelkisegélyszolgálat ahol szakképzett emberek segítenek. Ide írnak olyanok is hatalmas okosságokat akiknek gőzük sincs mivel mit okoznak. Ezt bele kell számolni abba mikor kérdést írunk sajnos...:(
2008. máj. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

szija!

ne butaskodj mar, egy ilyenert ne szomorkodj. mindenki azt ir ide amit akar, tudod sokan csak unatkozasbol jarnak ide. Ne foglalkozz vele. Kulonben meg semmi oke, hogy teged ragalmazzon amig nem ismer.

Ne foglalkozz vele, ilyen emberek mindig voltak, vannak es lesznek.

2008. máj. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
-oke + joga, bocsi.^^"
2008. máj. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!