Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak az idősebb férfiak...

Csak az idősebb férfiak tetszenek, ez probléma? Lehet ennek mélyebb oka is? 17/L

Figyelt kérdés

Esztétikailag tetszenek a fiatalabbak is, de csak és kizárólag a 30+ pasik tudnak felizgatni, felkelteni az érdeklődésemet. El se tudnám magam képzelni egy velem hasonló korúval, még ha jófek is, ők nekem kb. olyanok, mintha lányok lennének. Százszor inkább választanék valami nem túl szép középkorú férfit mint bármely velem egy idős szépfiút.

Viszont "nem lennék tagja olyan klubnak, amelyik elfogad engem tagjának, vagyis milyen férfi az aki összejönne egy 17 éves lánnyal?


2012. szept. 29. 01:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Igazad van,milyen férfi az,aki összejönne egy 17 éves lánnyal.(37/fiú)
2012. szept. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát, ezek szerint ez neked probléma. Van akinek nem.
2012. szept. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én 18 voltam, amikor összejöttem a párommal, aki ma már a férjem, és 10 évvel idősebb nálam. Nem volt 30, de majdnem. Előtte nekem is csak 2 évvel idősebb barátom volt, de úgy éreztem én vagyok az anyja.Komolytalan volt, meg minden. Egy idősebb férfi szerintem sokkal jobban az ember tudtára adja, hogy mit érez, mit akar, és megérett arra, hogy beszélni lehessen komolyabb dolgokról is. (pl család, összeköltözés...)

mindig azt mondom az ismerőseimnek, hogy a nők azért is szülnek sokszor későn (ismeretségi körömben sokszor látom), mert a férfi egykorú a nővel. És a férfiak 30-32 alatt nemigazán akarnak gyereket, de házasságot sem(tisztelet a ritka kivételnek).

Kérdésedre a válaszom az, ha te is érettebb vagy a korodnál, mint ahogy én, akkor nyugodtan keress idősebbet magadnál, nem vagy tőle sem beteg, sem hülye. De azt gondolom, inkább 25-27 körül nézegess, ne 35. Egyszerűen azért, mert 18 évesen ha összejössz egy 35 évessel mondjuk, akkor nem sok jövője lehet szintén a gyerekvállalás miatt. Te mondjuk nem akarsz 10 évig, ő meg akarna, de öreg lesz ha megvár. szóval érted. meg abban a korban a legtöbb férfinek vagy felesége van vagy gyereke, vagy mindkettő.

2012. szept. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Neked vagy egy komoly huszonéves, vagy egy komolytalan 30as pasi kell, akinek nem gond, hogy ennyire fiatal vagy.
2012. szept. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Testvérem is hasonló cipőben járt egy ideig... 16 évesen az első barátja (komolyabb) az 24 éves volt ... aztán jöttek az idősebbek a legidősebb 34 éves volt... most ő 25 éves de egy 18 éves barátja van :D Össze vissza megy, nem értem :D

[14f]

2012. szept. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés, Kérdező: nem veszítetted el az édesapádat kislány korodban? (Akár válás, akár haláleset?)


Távol álljon tőlem, hogy lealázzalak mindenféle apakomplexussal, csak én eddig sok esetben olyanokkal találkoztam, ahol a nagy korkülönbség valahol visszavezethető volt erre. És ez nem rendellenes, hanem egy pszichés dolog.

2012. okt. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, apám él. És bár nem vagyok teljesen tisztában vele, hogy hogy alakul ki az apakomplexus, vagy mit jelent, de egyáltalán nem akarok még egy kicsit sem hasonló pasit, mint ő, sőt...
2012. okt. 12. 16:52
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy korán érő típus vagy,és lelkileg 30 körülinek érzed magad.
2012. okt. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

26(F) voltam, amikor összejöttem az akkor 17(L) éves párommal. Nekünk pont jó volt, mert én nem egy azonnal szülni akaró nőt kaptam, hanem olyat, akivel hosszú évekig lehetett még élvezni az életet, ő meg a saját korabeli fiúkat túl gyerekesnek tartotta, viszont én, a későnérő 26 éves bejöttem neki :)))

Azóta is együtt vagyunk. (41F&32N)

2013. ápr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is az idősebb férfiakhoz vonzódom... Valahogy a saját korosztályomban nem találom meg azt az embert, akire vágyom és szükségem van.

19L

2014. okt. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!