Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen ember az aki olyan...

Milyen ember az aki olyan kínai szimbólumot tetováltat magára aminek a "hűség" a jelentése?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Logikus úton kikövetkeztetve ezek lehetnek:


1. Olyan ember, aki úgy gondolja, hogy ez a tulajdonság jellemző rá vagy/és fontos neki, valamint szereti a kínai kultúrát.


2. Szereti a kínai kultúrát és valami jól hangzó dolgot felrakott.


3. Bírja a kínai írásjeleket és felrakott magára egy random írást


4. Bármi más, neked akár irracionálisnak tűnő ok.

2010. ápr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem egy szerencsétlen, mert ezt csak kínaiak értik másrészt már minden hülye csípőscsirkét rat a hátára és azt hiszi hogy ettől vagány lesz. szerintem kész röhely.
2010. ápr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem a tetkó jó dolog hisz nekem is van és nem siettem el, hisz 1,5 évet gondolkodtam rajta h mi legyen mire lett :P azóta 2 van ^^ és mindkettő olyan ami közel áll hozzám :) szal csak rendesen átkell gondolni és nemlessz megbánva
2010. ápr. 28. 22:24
 4/4 A kérdező kommentje:
1 keresztre feszített arkangyal és 1 kereszt angyalszárnyakkal :)
2010. ápr. 28. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!