Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ilyen gyerekesek a...

Miért ilyen gyerekesek a korombeli lányok? Vagy velem nem stimmel valami?

Figyelt kérdés

Úgy csúfolják egymást, hogy klotyó manó, meg hasonlók valami hülye 2éves kacajjal utána, nem leszek a barátod, mondják duzzogva, nyelvet öltögetve egymásra, ha a szerelem vagy hasonló dolgok kerülnek szóba, beszélni sem lehet velük, mert elröhögik az egészet. Néha egymás kezét fogva járnak a legjobb barátnőjükkel, meg puszit adnak egymásnak:S Hogyha megkérdezem tőlük melyik a jobb srác az xy vagy az yx, akkor csak bambán bámulnak, majd elkezdenek a tegnapi háziról dumálni...stb

Szerintem ebőől már legalább 1-2 éve ki kellett volna nőnijük, de nem...

Vagy ezt csak én látom így, én vagyok csak ilyen´˝nem normális˝?

13/L


2010. ápr. 30. 14:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Én is ilyen helyzetben vagyok,mint Te:(Néha már olyan idegesitőek-.-"13/L
2010. ápr. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy ilyen értelemben "nem vagy normális". :)
2010. ápr. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Szerintem is. Tiszta ideg vagyok, hogy nem lehet velük beszélni normálisan semmiről.

Ráadásul olyan hülyén is tudnak öltözni, mintha még életükben nem hallották volna azt a szót, hogy divat. És nem azért, mert nincs pénzük rá vagy ilyesmi, mert nekem sincs és mégis van egy öltözködési stílusom, ami divatosnak mondható.

2010. ápr. 30. 14:13
 4/18 anonim ***** válasza:
Majd rájönnek, ha már minden lánynak a környezetükben lesz barátja.
2010. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők majd később lesznek "nagylányok". Addig jó, míg gyerekek, hála istennek, hogy nem akar mindenki 13 évesen pasikról dumálni, meg nem a divat érdekli őket, hanem más :)
2010. ápr. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Jó de én... igen.

Ez baj?

2010. ápr. 30. 18:29
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

nem baj.. de ne utáld őket ezért..szerintem 13 évesen ez még teljesen normális, ebben a korban vannak a lányok úgymond a "vihogó"-korukban.

Itt csak arról van szó, hogy te előbb komolyodsz mint ők..ami nem baj, keress olyan embereket, akik szintén érettebbek és komolyabbak, velük majd jobban meg fogod érteni magad.

2010. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Sziia kedves kérdező! :D Én is 13 éves lány vagyok és teljesen ledöbbentem amikor olvastam amit írtál.. tényleg abban a ,,vihogós'' korszakba vagyunk ... de azért nálunk errefelé nem durvult el ennyire a helyzet...Sőt nálunk a fiú szörnyen éretelenek , gyerekesek... Nálunk a 1.-4. osztályig ilyenek a lányok.. holélszte!?. xD
2010. ápr. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Korodhoz képest érettnek tűnsz. Velem is hasonló helyzet volt 2 évvel ezelőtt 7. osztályban. Nagyon gyakran láttam az elp*csásodó évfolyamtársaimat, osztálytársaimat, s akkor még mindig egy 10 éves szintjén voltak, vagy nem tudom. Egyszerűen nem értettem meg őket, hisz kicsivel érettebbnek éreztem magam a többieknél.

Szerintem nem kell velük foglalkoznod. majd megjön egyszer az eszük, hogy jobb lenne kinőni ebből a gyermeteg korszakból. Avagy: keress olyan társaságot, vagy járj el olyan szakkörre, ahol megértetheted magad, illetve olyan társaságod lenne, akik megértenek, és normálisan el tudnak beszélgetni dolgokról.

Ne haragudj, fáradt vagyok kicsit, és csak úgy jött.

2010. ápr. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert érettebb vagy, mint a korodbeliek. Én is 13 éves vagyok, lány. Elsőnek én sem értettem, miért csinálják ezt az osztálytársaim. Úgy becézik egymást hogy 'cicám', 'kisk*rvám', 'szejejmem', stb. Úgy öltöznek, mint egy khm... Rózsaszín cipő, rózsaszín köröm, kivágott felső, hello kitty, stb. Azt hittem, már kinőttek az ilyenekből, de nem. Egyikőjüknek sem volt komoly kapcsolata, csak ilyen kéthetesek, vagy naposak. Ők is mindenen röhögnek, semmit sem vesznek komolyan. Ha nem mész el velük valahova, akkor megsértődnek. Ha szakítanak a 'barátjukkal', utána ilyeneket mondanak rájuk: 'Nem érdekel, kis k*csög b*zi f*sz. Nagyon gyerekesek... Ezt mind nem értettem. De aztán lett egy 20 éves barátom (csak barát!), aki amikor megismert, azt mondta, azt hitte, hogy 20 éves vagyok, mert annyira más vagyok mint a korombeliek. Nem lettem azóta beképzeltebb, nem hiszem magam nagyobbnak mint ők, egyszerűen nem figyelek rájuk, bár be kell valljam, rettentően idegesítenek a dolgaik. De majd 17 éves korukra hátha kinőnek ebből. :) Bár még ebben sem vagyok 100%-ig biztos. :)
2010. máj. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!