Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért ilyen gyerekesek a...

Miért ilyen gyerekesek a korombeli lányok? Vagy velem nem stimmel valami?

Figyelt kérdés

Úgy csúfolják egymást, hogy klotyó manó, meg hasonlók valami hülye 2éves kacajjal utána, nem leszek a barátod, mondják duzzogva, nyelvet öltögetve egymásra, ha a szerelem vagy hasonló dolgok kerülnek szóba, beszélni sem lehet velük, mert elröhögik az egészet. Néha egymás kezét fogva járnak a legjobb barátnőjükkel, meg puszit adnak egymásnak:S Hogyha megkérdezem tőlük melyik a jobb srác az xy vagy az yx, akkor csak bambán bámulnak, majd elkezdenek a tegnapi háziról dumálni...stb

Szerintem ebőől már legalább 1-2 éve ki kellett volna nőnijük, de nem...

Vagy ezt csak én látom így, én vagyok csak ilyen´˝nem normális˝?

13/L


2010. ápr. 30. 14:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Hozzátenném, 7.-es vagyok. Van egy fiú osztálytársam Tibi, és egy lány, Niki. 7 év után most jöttek rá, hogy 'szeretik' egymást. :) De aztán kiderült, hogy Tibi csak azért jár Nikivel, mert nagy a melle. :) Ennyit róluk. :)
2010. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

én is csak annyit tudok mondani, hogy válogass más körökből barátokat:) vagy egyszerűen mondd meg nekik, hogy gyerekesek... kicsit komolyabban csajok vagy hasonlók....;)

sok sikert:)

2010. máj. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

ja! én is ilyen helyzetben vaok!

az osztályban ahova járok, ha az egyik csaj vkivel jár, azt is szégyelli ha a pasija arcon puszilja! Nem h lesmárolni! ÁHH!!!

F/14

2010. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ez még a jobbik eset, ha nem pasiznak...nekem elhiheted. Inkább nevetgéljenek csak, minthogy a cigi meg a pia...:/
2010. máj. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Fúú ezt a kérdést már számtalanszor feszegettem.. Szerintem oxigén hiányos állapotba jöttek a világra.. Megnyugtatlak 16 éves korukra elhagyják az egymás kezét fogdosósat, de még azon is röhögni fognak, hogy radiátor! Csak a csávók lesznek terítéken, le se fogod tudni őket lőni, mert téged addigra már nem fog érdekelni annyira ez a téma.. Ja és úgy érzed magad mintha oviba lennél és már a nagyközönség előtt Pest közepén is képesek elkezdeni táncolni sikítani kiabálni és bosszantani a jónépet!! Te meg ott állsz és csak egy bocsánatkérő mosolyt tudsz magadra erőltetni...

Ez az élet!

2010. máj. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ezt én is átéltem sajnos:-(
2010. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
hát én is 13/l vagyok, nekem van egy barátnőm akivel átkarolva egymás karját szoktunk szünetekbe menni a folyosón, meg néha megöleljük egymást. ő olyan horror punk csajszi inkább szal nem viselkedik lezbisen, én i ki tudok akadni az ilyeneken, hát pl. msnen ez a cijjjjjasztook, meg imáádlak meg pusziii. az ok h puszi-puszi a barátnőknél de ez már lezbis.... :S gyerekesek nagyon, de sztem azért mert ilyen nyálas enékz hallgatnak mint pl sp... én is punk vagyok, tudom hol van az eszem, és én nem vagyok ilyen, sak ez az egy barátnőmel ilyen jó a kapcsolat, bár mondjuk a többieket is NÉHA meg szoktam ölelni (pl azt a barátnőmet akiz 2 éves korom óta ismerek). sorstárs. :D
2010. okt. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ja és mé vmit. előző vok. egyik barátnőm 'járt' egy pasival (aki nekem bejön egy picit). amíg nem 'jártak' addig mindig azt mondta ez a lány gogy oda menjünk ahol a fiú van. pl a vasútállomáshoz, mert bejárós a fiú. jó, elkisértem. rá pár napra 'összejöttek'. puszi az nuku, semmi nem volt még azt sem engedte a lány hogy hozzáérjen a fiú... semmit nem hagyott neki! szegény fiú hozzán jött mindig 'panaszkodni' a lányra... nemrég szakítottak, a lány meg mondja h soha nem voltam bele szerelmes, itálom kis bu.zi, stb...
2010. okt. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!