Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek gonosz vagyok?...

Szerintetek gonosz vagyok? Irígylem azokat az embereket akik többre viszik az életben mint én és jobb az életük mint az enyém.

Figyelt kérdés
Néha utálom a boldog embereket, néha azt akarom hogy boldogtalanok legyenek úgy ahogy én..

2016. nov. 26. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
minden ember ilyen, irigy pl én is, a gazdagokra nagyon tobbi nem erdekel.
2016. nov. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez irigység.

Gonosz akkor lennél, ha úgy akarnál rosszat nekik, hogy közben neked nem lenne jobb.

2016. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Krisz85 ***** válasza:
igen, ez egyszerű irigység, és gyávaság amiért nem mered vállalni a felelősséget, azért, hogy amit elérsz , vagy nem érsz el az életben azért TE egyedül vagy a felelős nagyrészt. és ebből jön az infantilis másokra mutogatás és hárítás is. Legalábbis az irigység is ebből következik, mivel csak a produktumot vagy hajlandó meglátni /a többre vivés és a jobb életet/ azt már nem vagy hajlandó megnézni, hogy egyes emberek ezért mit és mennyit tettek meg. És azét nem vagy hajlandó, mert mivel TE sem vagy hajlandó megtenni dolgokat, abból indulsz ki, hogy ezek úgy járnak az életben, az élettől. Hát nem sajnos. Annyit érsz el az életben, amennyit elérsz és amennyit munkával beletettél, ha faházat, és lyukas cipőt, akkor azt, ha villát és helikoptert meg magánrepülőt, akkor meg azt. Kegyetlen az élet.
2016. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!