Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom, hogy mi van velem....

Nem tudom, hogy mi van velem. Ötletek?

Figyelt kérdés
Mostanában magam alatt vagyok. Nincs kedvem semmihez. Naphosszakat ki sem szállok az ágyból. Általában szeretem ha mások vannak körülöttem, de ugyanakkor utálom is. Ez azért van mert nemérzem magam jól, viszont ha van valaki körülöttem akkor tettetem hogy jólvagyok, és már annyira hozzászoktam a tettetéshez hogy beleélemmagam eléggé. De amint egyedülvagyok megint ez az illúzió megszünik. Viszont belül meg üres vagyok, szóval ha az én feladatom mit csináljak szabadidőeltöltés képp, egyetlen olyan elfoglaltásgot sem tudnék felhozni amely személyes örömöt nyújtana. Mindig csak elakarom ütni az időt. A szürke hétköznapok lassan megőrítenek. Felkelsz, mosolyogsz, dolgozol, hazamész, mosolyogsz, alszol. Fogy az életerőm, életkedvem meg egyenesen nincs. És itt jön a csavar, mert ha előveszem az eszelős énem, akkor meg jólérzem magam, elvagyok és nem törődök semmivel csak valami hangya méretü aprósággal és túlzott figyelmet szentelek neki. Ha normális vagyok szenvedek, ha eszelős akkor meg a körülöttem lévőket nyírom ki idegileg. Lehetetlen választás

2016. dec. 2. 06:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy és fiú vagy lány?

Amúgy ha elhiteted másokkal hogy jól vagy, hitesd el magaddal is és akkor tényleg az leszel. Én nem rég kaptam munkát és már jobb hogy csinálok valamit addig én is csak b*sztam a rezet. Keress hobbit csinálj valamit. A semmit téves, fekvés a legnagyobb depi forrás, mert tényleg azt latod hogy nem csinálok semmit akkor minek élek?

2016. dec. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

20/F


És az a baj hogy van kedvem tenni venni, csak ötletem nincs. Ha valaki aztmondja segitsek ebben abban akkor 110 százalékon lazán odateszem magam. De ha a szobámba állok, és azon gondolkozom mit csináljak akkor semmi teendőt nem tudok mondani. Mit szeretnék csinálni, ugyanúgy választalan. Esténként meg az elalvással lassan az örületbe kergetnek a gondolataim. Minden hibám, rontás, elbaszott apróság csak körbe körbe körbe a fejembe. Lassan megőrítenek.

2016. dec. 4. 19:30
 3/4 anonim válasza:
Akkor tegyél olyat amire büszke lehetsz,és így már gondolkodhatsz valamin.Fogj egy füzetet és írd le a gondolataidat,gondjaidat,amit szeretnél megvalósítani.Ha kiadod magadból,sokkal felszabadultabb leszel,és tisztábban fogod látni a valóságot.Ha pedig illúzióban szeretnél maradni,szintén ajánlom az írást.Álmodj meg valamit,és váltsd valóra.Egyszerű ez.Sok sikert :D
2016. dec. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsot ^^
2016. dec. 19. 04:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!