Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék változtatni?

Hogyan tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Mostanában jelentéktelennek érzem magamat. Nem piszkál az iskolában senki, de azt veszem észre hogy lassan nem lesznek barátaim. Volt két fiú ismerősöm is akikkel jóban voltam, aminek én örültem mert eléggé félénk és gátlásos meg zárkózott vagyok. Most már velük is megszűnt a kapcsolatom véglegesen. Írtam, hogy nem piszkálnak de régen tették. Lehet, hogy annyira lefoglalt, hogy mások mit gondolnak rólam, hogy nem tudtam felengedni. Pedig szeretnék. Mert majdnem mindennap nyomorultul jövök haza, látva, hogy mindenki gond nélkül társalog, engem meg mindenki otthagy. Van egy kis piszkálódó természetem, de nem hiszem, hogy mindig az én hibám. A barátaimra sem lehet számítani. A "barátaimln" kívüli lányokkal is nehezen beszélek nemhogy a fiúkkal. Nem volt ez mindig így. Csak aztán történtek családi dolgok legfőképpen a nővéremmel, ami miatt ilyen lettem. Nem bírom elviselni őt mindezek után, csak sajnos mindennap találkozunk. Jártam pszichológushoz, de nem volt hatása.

15l



2016. dec. 3. 00:39
 1/1 anonim válasza:

Ha esténként "kielemzed" a napodat minél objektívebben végiggondolva. Keresel olyan dolgokat, amiben jobbá tudsz válni és keresel pizitívumokat, amik segítenek derűsnek maradni. Ez egy önjavító folyamat.

Ne nagy célokat tűzz ki, hanem apró lépéseket.

Ne zárkózz be, légy kedves, mértékkel kezdeményező! Legyen minél többekhez egy-két jó szavad!

2016. dec. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!