Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi történhetett? Miért ment...

Mi történhetett? Miért ment így minden tönkre, egyik pillanatról a másikra?! .

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem.. Most biztos azt fogjátok hinni, hogy csak nyavajogni, tudok, mint hogy örülnék, annak ami van stbtb.... De pár hónap alatt, annyira tönkre ment minden az életbe, és anyira "szerencsétlen" lettem :/


Mióta beköszöntött az új év (2010) minden annyira rosszul alakul :/..

Szüleim elváltak(már régebben), de eddig apukámmal folyamatosan tartottam a kapcsolatot, most meg már szó szerint nem is érdeklem :/

Történt egy "kis" eset, ahol az összes barátnömet elveszítettem(kivétel egyet.)...


Volt 2 pasi, akit nagyon meg szerettem volan szerezni.. Össze is jött, de mind a kettő pár nap múlva csak úgy lelépett..


Az iskolába eddig majdnem kitünő voltam.. (volt pár 4esem.)

És most, 2010 óta, kb 4 tantárgyból majdnem bukásra állok..


Az anyukámmal nagyon megromlott a kapcsolatom..


LEhet, hogy azt gondoljátok, hogy csak felfújom a dolgokat nagyon... Én is azt hittem, de ahogy egyre rosszab és rosszab lett minden... már nem tudom mit csináljak?:S ..

Oké lehet bennem van a hiba.. De eddig semmi nem alakult ilyen rosszul, mint ez az év.


2010. máj. 1. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a hiba nem "mindenki másban" keresendő?
2010. máj. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát szerintem egy szóval nem mondta, hogy másban van a hiba!

Csak nem értem az egészet! Ennyi a gond..

2010. máj. 1. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:
mindennek oka van. A két pasi is miért hagyott faképnél? Nézz utána ezeknek, mert lehet a hiba forrása benned rejtőzik. Ezt csak te tudhatod, más max találgathat. Ha gondolod írd le bővebben, főleg a pasis részt, az rövidebben összefoglalható.
2010. máj. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
talán a pasik nem szeretnek egy nő tulajdonát képezni... szóval mondjuk ne "megszerezni" akard, hm?
2010. máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!