Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi történhetett velem?

Mi történhetett velem?

Figyelt kérdés

Nem értem mi torténhetett velem... Elvesztettem a barátaimat, azt hiszem nem is voltak igazi barátaim, de ezt a saját hibáim számlájára írhatjuk fel. Mindegy, nem is ez a lényeg!

Régebben, még olyan fél-egy éve is, egyszeruen felfigyeltek rám az emberek. Nem tudom miért, talán a kisugárzásom miatt. Ha bementem valahova akkor nem csak egy egyszeru valakinek tartottak, hanem észrevettek és mindig mindenki beszélgetni akart velem.

Idegenek csak úgy behívtak az éttermukbe, vagy akárhova. Turelmesek és barátságosak voltak hozzám, persze én is hozzájuk. Gyorsan kottem barátságokat, azt hiszem egy kicsit fontos is voltam nekik, minden nap felhívtak stb.

Most valahogy minden megváltozott! Mintha már nem szeretnének az emberek, mintha már nem lennék fontos senkinek, pedig én mindig próbálok a legjobb lenni...

Ha bemegyek valahova, átnéznek rajtam, általában már nem látják meg bennem a kulonlegességet, csak egynek tartanak a sok kozul, pedig ez eddig nem volt így! Egyszeruen átnéznek rajtam.. Egy ideje már nem ismerkedtem meg senkivel, mert már nem kíváncsiak rám, mint régebben.

Ezt az egészet nem is lehet úgy leírni, de elismerésem annak, aki esetleg megérti:)

Lehet, hogy az onbizalmammal van baj? Állandóan a hibákat keresem magamban és már szó szerint tukorbe sem merek nézni, mert nem tudom elfogadni, hogy hogy állhat valaki szóba ilyen emberrel mint én vagyok..

Ennek ellenére próbálok ugyanolyan lenni, és ugyanolyan kozvetlenul hozzáállni az emberekhez is..

Mégis mit csináljak, hogy olyan legyek mint régen? Néha olyan uresnek érzem magam és depresszióba esek mert magányos vagyok!


2009. okt. 25. 00:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a kisugárzásod miatt van. Ha rossz passzban vagyok - a közeli barátaimon kívül - nem nagyon szól hozzám senki. Viszont, ha jó napom van és pörög vagy ilyesmi, akkor sokan keresik a társaságom.
2009. okt. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehéz így. nem voltál véletlenül dögös jócsaj és most meghíztál? Mert akkor most legaláb látod kik az igazi barátok. És hogy az élet nem habostorta.

Ha mégse így van hanem mondjuk férfi vagy akkor lehet hogy túl nagy lett az arcod. Mert eléggé az jön le ebből a nem vagyok átlagos valaki meg a nem látják a különbségeket szövegből. dejó hogy megint lepontoztatom magam. Nembaj még jó hogy nem a pontokra megyek. De ez is azt bizonyítja hogy én nem azért írok hogy pontom legyen hanem hogy tényleg felnyissam az emberek szemét.

2009. okt. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, és nem vagyok beképzelt! Csak próbáltam felvázolni a helyzetet, de úgy is tudtam, hogy valaki megszólja... Mindegy, koszonom a válaszod és nem pontozlak le!

Amúgy nem híztam meg, éppen, hogy egy kicsit le is fogytam... Nem tudom mi lett velem, lehet hogy tényleg a depresszióm miatt, néha már én sem ismerek magamra..

2009. okt. 25. 01:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!