Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet az oka annak hogy...

Mi lehet az oka annak hogy nem szeretek emberek közé menni?!

Figyelt kérdés

Pár hónapja kezdődött..

A közeli barátaimmal még csak-csak elvagyok és jól elbeszélgetünk, viszont ha egy kevésbé ismerőssel találkozom/összefutok nem tudok beszélgetni vele. Ha pl. dolgokat kell elintéznem és emberek közé kell mennem rám jön a remegés és a félelem. Úgy érzem mindenki engem néz és beszél rólam és nem tudok ezzel a problémával azonosulni. Mi lehet ennek az oka, és egyáltalán van rá "gyógymód"?!


2016. dec. 9. 11:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Elidegenülsz ennyi lehet. Ha dolgozol akkor nem értem de ha nem akkor amit írtam, van akinél ez pszihikai dolog ami súlyos is lehet, ismerek is egy ilyen 30-as fiút, okos de full magába fordult, csak azt csinálja meg amit mondanak de azt is csak egyszer, aztán megint szólni kell neki. Egy henkel sör vagy bármi vagy egy feles segíthet esetleg, az bátorságot ad meg néha jó elnyomni a minden napok baját, én így szoktam csak haverokkal.
2016. dec. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát kb velem is így van ez, akik nem olyan jó barátaim, azokkal nem is foglalkozom túlzottan, de próbálj meg kedves lenni valamnnyire

ha meg dolgot kell intézni, akkor minél többet csinálod, annál kevésbé fog zavarni legközelebb és a végén nem is idegesíted fel majd magad rajta

ja és ezt úgy hívják szorongás, ha úgy érzed nem nagyon tudod magadat túltenni rajta, akkor pszichológus

az meg hogy rólad beszélnek, az valószínű nem így van az esetek többségében :D nekem is van egy ilyen paranoiám

szerintem az ilyet egy rossz tapasztalat(ok) vagy élmény(ek) válthatja ki :(

2016. dec. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!