Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Őrült vagyok? Szerintem igen!

Őrült vagyok? Szerintem igen!

Figyelt kérdés

De azért kíváncsi vagyok másoknak is a véleményére mert szerintem ez nem hétköznapi dolog! Hosszú lesz! Aki végig olvassa nagyon meg köszönöm, ki nem azt megkérem, hogy ne írjon badarságokat mert hozzászólás nélkül oda vágok egy piros mancsot.


17 éves fiú vagyok, másodikos gimnazista, aki játék függő, mármint számítógépes játék. Ne tessék azt gondolni, hogy egy dagadt, szemüveges, zsíros hajú, pattanásos kocka gyerek. Csak úgy megjegyzem 9 éve máig sportolok de tök mindegy, itt nem a kinézetről van szó. Az egész ott kezdődött, hogy este szépen nyugodtan játszottam, élveztem a szép grafikát stb... Szóval, mint egy filmet és akkor édesanyukám bejött a szobámba, hogy hadjam márt abba. A szüleimmel ez márt hosszú távú probléma. Nagyon szeretem őket de ez mindig konfliktushoz vezet ha 'zavarnak játék közben'. Ekkor egy picit máshogy alakultak a dolgok, ugyanis elvesztettem az önuralmam. Nyugi nem emeltem kezet rájuk, ezt semmi képpen sem tudnám megtenni, egyszerűen nem tudtam mi történik. Nem részletezem, megőrültem. Psychológushoz vezetett. Elég hamar kaptam időpontot, feleslegesnek tartottam az egészet de akkor, mikor ott ültem, elgondolkoztam rajta, hogy ez hogy fajulhatott idáig. Attól a pillanattól mindem más lett. Abszolút stressz mentes az élet, nincsenek akadályok, nincs lehetetlen. Ezt érzem, ez van bennem. Nem tudom miez. Ahogy onnét kijöttem ez van és kihat mindenre. Iskolában mindenkivel szórakozok. Célom, hogy felvidítsam az embereket. Sokkal több barátom lett, többen megismertek, márt soha nem vagyok egyedül, mindig körül vesz egy társaság. Okosabbnak, céltudatosabbnak, érettnek érzem magam. Szüleimmel is sokkal jobb lett a viszony, persze ugyanúgy játszok tovább. Nem is tudom miért írom ki ezt a kérdést. Boldog vagyok. Megőrültem?!


A helyesírási hibákért elnézést kérek! Nem fogom átolvasni amit leírtam.


2016. dec. 11. 00:47
 1/5 anonim válasza:
100%

Nagyon örülök hogy boldog vagy, gondolom jó leírni magadból, nem gondolva arra hogy azzal hogy te boldog vagy elégtelenséget váltasz ki másból - de mindezt kompenzálja az, hogy jól bánsz a szavakkal, jól fogalmazol, nem tudtam a felénél otthagyni a szöveget és átugrani, mert vitt magával; vicces vagy.

Továbbá: nem kell, hogy mindennek értelme legyen.

2016. dec. 11. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem! :)
2016. dec. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem. Ha más nem boldog, nem a te hibád.
2016. dec. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából ha őrültnek tartanak, ha nem, nem izgat. Én így érzem jól magam a bőrömben. Hirtelen más lett minden, mint eddig volt. Gondolok például az emberekre, amint bekapcsolom az internet hálózatot jönnek az üzenetek. Érdeklődnek irántam, társalogni szeretnének, szórakozó helyekre hívnak. Nem osztom fel az embereket szimpatizálás szerint. Mindenkivel egységesen komunikálok. Az egyik lány, kiről még álmodni se mertem, hogy egyszer megkaphassam, egyre többet érdeklődik irántam. Iskolában oda jön hozzám, mellém ül le, bemutat másoknak, moziba hív. Mi történt velem? Hatalmas szerencsém van? Vagy ez csak mind a fejben dől el?
2016. dec. 12. 23:35
 5/5 anonim válasza:
Szerintem minden ember kissé "őrült" és akik nem tűnnek azoknak, azok csak jól álcázzák, vagy nem tudnak róla... :/
2016. dec. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!