Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Örült vagyok? Furcsa ez?

Örült vagyok? Furcsa ez?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem. Őrültnek érzem magamat!


Minden téren! Ízlésem is olyan fura.


Alapvetően többnyire jókedvű, mosolygós, életvidám vagyok.


Például elköltöztem otthonról, és minden fal fehér volt a házban. Vettem egy vizipisztolyt, feltöltöttem pirossal és össze vissza festettem le vele a falat. A festék kicsit elfolyt de nem baj, mert nagyon cool, és egyedi!

Másik szobát ugyanígy csináltam csak kék és narancs színekkel együtt. És nagyon jól néz ki.


Sosem hallgatok mások véleményére. pontosítva csak olyan emberek véleményét fogadom meg, akik fontosak számomra. Ha egy vad idegen azt mondja, hogy szarul néz ki a ruhám, nem érdekel mert nekem tetszik, és ebben érzem jól magam.


Mindig csak a saját fejem után megyek. Zenei téren is.... Electroswing. Eddig kb 20 embernek mutattam 19 azt mondta hogy rossz nagyon ez a műfaj.


A másik:


Éjszaka fél négykor felkelek és úgy érzem nem vagyok fáradt. Elmegyek és tekerek 20 km-t a városban, majd reggel 6-7-re haza és go munka.


Nyaralás: Elindultam x összeggel, és egy bőrönddel, benne fürdő/túrázóruha. Kimentem a reptérre és amelyik leghamarabb indult arra felültem (nyilván nem az USA-ba tartó gépre, de azért na értitek), és nem érdekelt hová megyek mert tudtam, hogy jó lesz!


Múltkor is találkoztam egy régi haverommal egy kajáldában és kifizettem az ebédjét. Amikor megkérdezte hogy miért csináltam ezt annyit mondtam: "Megígértem neked 7 éve, hogy vendégem vagy egy ebédre". És most törlesztettem a tartozásomat.


Akárki jön hozzám vendégségbe mindig meglepődik, hogy nincs tv előfizetésem.


1 nagy monitor és alatta egy gamer gép. Azon játszom/filmezem, azon csinálok mindent. TV helyett pedig netflix van, és interneten olvasom a híreket.


Nem szeretem a cigarettát, sem az alkoholt. Maximum 1-1 sör alkalmanként, és ritkán bor, de abból is max 2 pohár. Szabadidőmben tv-t nézek/játszok (LOL), vagy sportolok pl úszás/kerékpár


Nagyon furcsának érzem magam. Másvalaki? Esetleg?


Mindenki furán néz rám, amikor megkérdezik, hogy lett ilyen a fal és mondom vízipisztollyal csináltam. NIncs rendes tv-m, netflixet használok (emberek 95%-a M.o-n nem is ismeri), nem dohányzok, alkoholt pedig erős mértékkel fogyasztok, emellett pedig sportolok is.


2016. szept. 25. 16:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
67%
Nincs ezzel semmi probléma.
2016. szept. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 s55 ***** válasza:

vízipisztolyos fal - picit fura, de legalább kreatív és ötletes:)

nincs TV-d - nem fura, én pl utóbbi években talán néhányszor kapcsoltam be

netflixet használsz - talán csak annyi, hogy Mo-on egyszerűbb/praktikusabb torrentezni, mivel csak kis százaléka van meg a tartalomnak netflixen

nem dohányzol, nem iszol csak mértékkel - normális, sőt dicséretes

sportolsz - teljesen rendben van

éjszakai tekerés - én a helyedben örülnék neki, hogy ennyi az energiád, nem sokan mondhatják ezt el magukról:)

2016. szept. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
67%
Kifejezetten jó arcnak tűnsz :) az Electro swing király.
2016. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Nincs veled semmi probléma,nem vagy átlagos,de az a lényeg érezd magad jól a bőrödben.
2016. szept. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Netflix-et azért szeretem, mert azt nézek amit akarok, angolból meg felsőfokú nyelvvizsgám van, szóval értek mindent.


Torrentezni nem szeretek, mert mozis felvétel, nem jó a hang és társai....


A vizipisztolyos dolog.... Nos igen! Furcsa de nagyon kreatív! És imádom! A kollégák arca amikor megkérdezik mitől vagyok fitt, és megmondom hogy én már fél négytől 6-ig körbejártam a várost kb 2x, úgy hogy friss péksüteményt is vettem otthonra.... megfizethetetlen!


A többiek is így irnak le, hogy nagyon furcsa, de érdekes jó arc vagyok. Néha úgy érzem, hogy én vagyok az az őrült a filmekből, akivel megtörténnek a dolgok.


Korábbi eset:


Volt egy rokonom akit 14 éve nem láttam, de abba a suliba jött ahová én jártam. Én tudtam hogy ő a rokonom ő nem tudta rólam hogy én az ő rokona vagyok. És olyan volt mintha egy filmben lennék. Aztán összebarátkoztam vele, és 1.5 év után mondtam el, h rokonok vagyunk. Nézett is nagyot!


Filmekben van olyan, h valaki éjjel egyedül járja az utcákat, legalábbis vannak ilyen jelenetek. Velem ez minden második héten előfordul.


A hajam is... Nem ez az ecset haj, hanem olyan, mint akin átment a 220V! Ez a szerteágazó zselés hajam van, és imádom. Ez az igazi fiatal őrült típusnak érzem magam.


Sportot meg csinálom, mert levezeti a feszültséget. Ugyanakkor van a másik oldalam is, amikor átmegyek depis hangulatba.


Pl: 1 hétig életvidám, motivált, ambíciókkal teli mosolygós fiatal vagyok, utána fél napig csak sz*r kedvem van. Utána megy minden tovább. Ez többnyire a sporttal kiküszöbölhető szerencsére.

2016. szept. 25. 21:04
 6/18 anonim ***** válasza:
Lehet jó hangú/nem mozis dolgokat is találni majdnem mindenből torrenten, csak egy kis keresgélés kell hozzá, de macerásabb mint a netflix. Viszont ingyen van :D
2016. szept. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Számomra nem vagy furcsa. Nagyon szimpatikus vagy, és rendes lánynak tűnsz. Bár nem olvastam el a többi hozzászólást, mert jelenleg nincs rá időm, de azért az engem is érdekel, hogy vajon honnan tudom hogy lány vagy. Amikor pedig egy szóval sem említetted a kérdésedben.
2016. szept. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Hát kérdezi ezt buktad mert fiú vagyok! :D
2016. szept. 26. 19:35
 9/18 anonim ***** válasza:
Akkor bocsi. Azt nem tudod esetleg, hogy melyik az az Electro Swing "szerűség", ami kicsit emlékeztet valami orosz polkára is? Nem, nem tudom jól elmagyarázni, tudom. De olyan különös. Néha régebbi rajzfilmekben, filmekben is lehet hallani. Nagyon különös. Olyan, mintha fagott, vagy nem is tudom mi szólna a háttérben. A Dexter című rajzfilmben is volt a zene. Amikor az állatkák életre keltek. Tökre elfelejtettem, mert nagyon régen hallottam azt a számot. De el az electro swing felidézte bennem azt a zenét.
2016. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Jéééézusssom te őrült vaaagy....!!!!!!!!!!

Bocs túl ripacsra sikerült... Fura vagy ez tény... de rohadtú nem baj... Bezzeg én nem találkozom a való életben ilyenekkel hinnye, hogy elrejtőztök előlem, pedig olyannyira inspiráló lenne... de nem, maradnak a vattafák...

Ha neked jó így akkor szarjál rá(csak hogy közérthető proli módon fejezzem ki magam :)

2016. szept. 30. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!