Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan menthetném meg a "barátságunkat"?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én egy 15 éves lány vagyok.Sok minden érdekel különösen az irodalom, és ezt a magyartanárom(nő) is észrevette.Elkezdett foglalkozni velem külön, elolvassa és értékeli a verseimet hétről hétre. Én nagy bizalommal vagyok iránta, sokszor segített rajtam amikor elmondtam a problémáimat. Nem rég elmondtam neki, hogy leszbikus vagyok. Akkor ezt meglehetősen könnyen fogadta, ám mostanság kicsit változott a helyzet. Neki több problémája is adódott, így többször odamentem beszélgetni, megkérdezni, hogy minden rendben van-e, és év végen a kemény munkájáért cserébe akartam neki egy puszit adni, de nem engedte. Nyár elején írtam neki emailt, megkérdeztem mi van vele stb. Egy hónapja nem válaszol, pedig volt azóta internetközelben ezt biztosan tudom. Talán azt hiszi, hogy szerelmes vagyok belé? Mit csináljak most? Mi lesz, ha a verseimmel sem akar majd foglalkozni?(pedig most arra nagyon nagy szükségem van) Félek, hogy emiatt nem csak a "barátságunk", hanem az irodalmi fejlődésem is kettétörik...
2010. júl. 11. 09:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát elképzelhető hogy azt hiszi. Ilyenkor egy ember fejében szerintem ez fordul meg először. Szerintem szeptemberben kérdezd meg tőle hogy miért nem válaszolt az e-mail-eidre,aztán légy vele kicsit visszafogottabb, hogy erősödjön meg benne a barátság tudat.
2010. júl. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!