Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 16 éves vagyok. Mitt kezdjek...

Kings56 kérdése:

16 éves vagyok. Mitt kezdjek az életemmel? ☹

Figyelt kérdés
A csalaádom nagyon szegény.Apám elhagyott minket.Másodéves gimnazista vagyok 2 év múlva éretségizem és nem tudom éretségi után mit tegyek.Hogyan tovább ? Mit csináljak ? Apámnak van 1 jól menő cége már többször felajánlotta ,hogy majd átvehetem a cég irányítását ha nagyobb leszek de nem bízok benne.Mit csináljak segítsetek légyszives ??

2016. dec. 31. 02:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Kezdj el komolyan foglalkozni azzal ami érdekel vagy amiben jó vagy. Ha komolyan veszed, akkor jó szakember leszel a területeden és akkor szakmailag és anyagilag előbb-utóbb már rendben leszel.


Amúgy természetesen tanulj tovább, nem szabad gimi után abbahagyni még.

2016. dec. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!