Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 évesen teljesen egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen teljesen egyedül vagyok barátok nélkül, mit kezdjek magammal és az életemmel?

Figyelt kérdés

23 éves, fiatal lány vagyok, nem olyan régen jöttem haza külföldről ahol dolgozni voltam. Emiatt itthon semmim és senkim nincsen. Tanulok de csak itthon, tehát nincsenek tanuló társaim, munkát nem tudok vállalni a tanulás miatt így munkatársaim sincsenek.

Teljesen egyedül vagyok, tényleg még csak beszélgetni sem nagyon beszélgetek semmit. A külföldről való hazajövetelem miatt most itthon lakok a szüleimnél.

Nagyon benne vagyok ebben, a szinte már depresszív állapotban amiért folyton egyedül vagyok. Nincsen hobbim, nem tudok eljárni sehova senkivel mivel tényleg nincsenek barátaim sem.

A napjaim szinte teljes részét a házban töltöm, a szobámban, nem nagyon járok sehova.


Tudnátok nekem ötleteket adni, hogy teljesen egyedül mégis mit tudnék kezdeni? Hova tudnék menni? Milyen hasznos dologgal tudnám lefoglalni magam? A tanuláson kívül mert azt nem tudom csinálni 0-24ben.


Kérlek tényleg csak normális válaszokat írjatok mert így is épp eléggé magam alatt vagyok és nem fogtok segíteni a negatív megjegyzésekkel.


2016. dec. 12. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne tudni, hogy melyik városban élsz, mert ez erősen befolyásolja a lehetőségeidet.
2016. dec. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kialakult baráti társasgom de ennek ellenére egyedül érzem magam. Ha gondolod kezdjünk el itt dumálhatunk kicsit mert nyitott vagyok az ismerkedésre de most kizárólag barátilag.
2016. dec. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress valami hobbit, ami érdekel (pl. sport, jóga, tánc, művészeti tevékenység, bármi).
2016. dec. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én társkeresőztem, míg a párom meg nem találtam az egyiken. Közben megtaláltam a nekem való hobbit: fényképezés. Drága hobbi, de nagyon kreatív és élvezetes is. :)


Neked is kell egy hobbi, ami kitölti az idődet. Ezen keresztül barátokat is találhatsz, ha kellően szociális vagy. (én pl nem barátkozom túlzottan)


Ne türelmetlenkedj! :)


25/F

2016. dec. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Itt az ideje a saját ízlésed szerint megválasztani na barátokat és haverokat :)
2016. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Na ez faya, hogy rá találtam a kérdésedre. Nekem meg az a bajom, hogy melóm által sokat megyek kocsival, de nincs társaságom, unatkozom vezetés közben. Írd meg merre laksz és ha nem messze, heti 1-2x jöhetnél velem. :)
2016. dec. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindig abból kell kihozni a legjobbat, ami van...
2016. dec. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Keress valamit ami érdekel,pl tanc,box...

Ott tudsz ismerkedni is meg leis foglalod magad.

Esetleg valadi plusz órakra,kébzesre is jelentkezhetnél.

Regebbi ismeröseidnél is probalkozhatnal,hatha valaki ráér és talalkozna veled.

N25

2016. dec. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Most hogy vagy, sikerült ismerkedned? :)
2017. máj. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!