Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon beteg vagyok ha még az...

Nagyon beteg vagyok ha még az utcara se tettem ki a labam mar honapok óta? Mit gondolsz?

Figyelt kérdés
sajnos nincs semmi tarsasagi eletem, meg munkam sincs, az udvarra szoktam csak kimenni, elegem van mar mindenbol, vagy megvaltozok vagy meghalok de mar nem akarok ilyen lenni, viszont vegzettsegem sincs, csak gyarba tudok dolgozni ugye???

2017. jan. 1. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem tanulsz? A Munkaügyi Hivatal keretén belül ingyenes OKJ-s tanfolyamokat végezhetsz el! Kösd le magad!
2017. jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Igaz, te mar csak gyarba leszel jo, mosogatonak. Nem megoldast akarsz te, csak sajnaltatni magadat, kozben meg csukott szajjal varod a sultgalambot. Meg is erdemled amit a sorstol kapsz.
2017. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"a" verzió:

Menj egyetemre


"b" verzió:

Dolgozz, ahol tudsz


+ Legyen cicád

2017. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!