Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok, éreztetek-e...

Mit gondoltok, éreztetek-e már így?

Figyelt kérdés

(középiskolás vagyok)

Gyakran unatkozom. Az élet unalmas. Az emberek, akikkel körül vagyok véve buták, szűk látókörűek és maguknak valók. Mindenki csak magával törődik. Nem érdekel a régi hobbim sem. Nincs kedvem semmihez, minek csináljak bármit, ha az életnek nincs értelme. Az emberek azt hiszik, többek mindenkinél, miközben mind el lesznek felejtve. Épp úgy mint én, csak én nem dicsekszem az egómmal. Mikor az iskolában vagyok,csak azt várom, vége legyen, egy örökké valóság minden nap. Felkelek, elsétálok a buszhoz, túlélek, majd alszom... Éreztetek már így?



2017. jan. 5. 11:02
 1/3 anonim válasza:
Az egyik legrosszabb érzés, főleg mikor társul hozzá az üresség. Manapság egyre ritkábban érzek ilyet, de vannak visszatérő időszakok, mint pl. most is.
2017. jan. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Éreztem-e már így? Minden nap, például.

Napról napra csak sodródom az árral, többnyire cél nélkül. Ha véletlen lebegne előttem valamilyen cél, az sem valami olyasmi ami bármi hatással lenne az életemre, úgyhogy csak sodródom tovább, hátha történik végre valami.

2017. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 lujzika001 válasza:
Te aztán nagyra vagy magaddal ! Miért nem keresel valami értelmes elfoglaltságot, sportot? Te éppen olyan buta vagy, mint akiket kritizálsz.az életnek van értelme. talán pszihológusra lenne szükséged, de addig a futás is segítene kicsit. Amig ilyen depressziós, nihilista a gondolatvilágod, addig ne fogj másokra dolgokat. tudom azt gondolod nem értenek meg. Viszont te sem érted magadat, hát hogyan várod el akkor másoktól ?????,?,,,,,
2017. jan. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!