Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok ez megváltozhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ez megváltozhat valaha, ti is éreztetek így? A kedvesemnek kisebbségi érzése van a péniszmérete miatt.

Figyelt kérdés
Ha én egyszer egyszer egy egy beszélgetés közben utalok arra, hogy egy nagyobb méret milyen izgató tud lenni, persze én mindezt csak vizuálisan gondolom, hiszen ő a vele született méretével mindenkinél nagyobb örömet szerez nekem szex közben, soha sem éltem meg senkivel ilyen orgazmussorozatot és hosszú orgazmusokat mint vele, 8x is képes vagyok elmenni egy aktus alatt, és néha felhozom vagy épp ő hozza fel a témát, hogy sose hittem volna hogy valaha is így lesz, persze van mikor vicces formában, és akkor mindig elkapja egy kisebbségi érzés és fáj neki, olyankor mindig korcsnak érzi magát és azzal jön, hogy ő soha sem tud nekem nagyobbat adni, és ez milyen trauma neki...stb... Hát ennek sose lesz vége? Ez tényleg ilyen sokk egy férfinek? Persze biztosan, én belátom nem jó ilyen tudattal élni, de hát könyörgöm én pont azt magyarázom neki hogy velem csodát tett. Inkább férfiak válaszát várom, más is érzi így?
2009. máj. 14. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem növeled az önbizalmát, addig ez így lesz. Nem a méret számít, hanem amit kapsz!
2009. máj. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én barátom is ilyen, pedig neki nem is kicsi, teljesen átlagos. Ez sajnos a társadalom, meg a média hatása, mindenhol ezt nyomják, hogy csak a nagy a jó, pedig ez nem igaz.

Mondd neki, hogy mennyire elégedett vagy vele, olyat pedig ne mondj már előtte, hogy a nagyobb milyen izgató tud lenni! Nem csodálom, hogy elbizonytalanodott... Ebből azt hiheti, hogy azért mégse annyira jó neked.

2009. máj. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Drágám. Akkkkkor ne hozd fel neki, hogy vannak nagyobbak is. Ennyire egyszerű. Erről te is tehetsz. Egyébként mekkora a mérete?
2009. máj. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze én is hibás vagyok. 10 cm
2009. máj. 14. 19:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj meg bánni a férfiakkal, mint ahogyan a kedvesed is vette a fáradtságot, és megtanult bánni veled. Mond neki(nem elég egyszer!), hogy imádod a farkát, ne csak szex közben, hanem nap közben is, közben megsimogatva, vagy megmarkolászva azt. Olyan odaadással szopd, mint árva gyerek a vásári nyalókát. !!! SOHA NE használj rá lekicsinylő szavakat, és ne is becézgesd úgy. Fütyi, kukac, pöcörő az oviban menő volt, de ezekkel folyamatosan megalázod őt, te NE TEDD! Ágyban meg lehet midenféle állatnak nevezni ( oroszlán, tigris, harcos stb.)

Remélem segítettem!

2009. máj. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Még az előzőhöz:

Soha ne beszélj egyéb faszokról és a méretről előtte, szerintem ez bunkóság. Szerintem ő sem szokott nagyobb cicikről, sportos alkatú nőkről, a tiédnél szexibb fenékről ábrándozni a jelenlétedben. Ráadásul ezeken te tudnál is változtatni, ha akarnál, de vajon ő tudna-e?

Tanuld meg táplálni a párod önbizalmát, és meglátod, hogy nemcsak az életben lesz magabiztosabb, de 10 szer odaadóbb lesz az ágyban is.

2009. máj. 15. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még mindig az előzőhöz:

Ha farokról beszélsz, ne viccelj. Nem humoros. Neked, a nőknek lehet hogy az, de a férfiaknak nem, és halálosan komolyan fogják venni. Nemcsak ő, minden férfi. NINCS VICC.

Oké?


Gondold végig, hogy a fentiek közül miket tettél, és miket nem. Hidd el, hogy ezekre mind emlékszik. Lehet, hogy az évfordulót elfelejti, de az önbizalmán esett séüléseket biztos, hogy nem, és ezek mind felgyülemlenek benne. Nem csoda hát, hogy kisfarokkomplexusa van. Szerintem teljesen jogosan, azért mert 10cm tényleg kicsi.

Itt az ideje, hogy kárpótold kicsit!

2009. máj. 15. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat, a segítségemre voltatok, és belátom így igaz, ahogy ti írtátok.
2009. máj. 15. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!